Sayfa 845/863 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,753 - 6,760 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. temettüveriyormu veriyorsa tarihi belli mi bilgisiolan arkadaş bilgilendirirse çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    temettüveriyormu veriyorsa tarihi belli mi bilgisiolan arkadaş bilgilendirirse çok makbule geçer şimdiden teşekkür ederim

Temettü 6 kuruş verecek ama tarihi belli değil.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3. Laf odur ki 10 günde bir bakıyorum hala ayni bu hahahaha 😁

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,702
     Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    Laf odur ki 10 günde bir bakıyorum hala ayni bu hahahaha ğŸ˜

Seyir bedava, seyretmeye devam edin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

5.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Seyir bedava, seyretmeye devam edin.
    Heryerden alım veriyor yukarida strateji belli 12 üstü ya da çeksin 5-6 TL alayım.Yoksa izlerim parayı yolda bulanlardan değilim

6. 12 üstü varım yoksa yokum senin derdine

7. Hala mi aynisin be hahahaha

8. Bunca yıldır hisseyi takip ederim işin özü ;
    Patron vs dediklerimiz borsayla hisseyle fiyatıyla loyuyla vsvs ilgilendikleri yok umurlarında ve gündemlerinde bile değil adamlar işlerine odaklanmış üretimlerine ihracatlarına yatırımlarına ve dünya piyasalarına bakıyorlar tamamen piyasa şartları ve finansallara göre dalgalanıyor hisse
    Yılsonu 3-4 milyar a yakın ciro tahmin edilebilir %8-12 arası kar olsa siz tahmin edin fiyatını birde
    Eurobond takıntıları olmasa çıldırır hisse ,eurobond zararları olsa da artık mızrak çuvala sığmıyor
    Hisse 2019 aralıkdan beri aynı hiç enflasyon ve kur artışlarını fiyatına katmadı ,birde sanayi şirketi olması nedeniyle enf muhasebesine geçişten çok çok olumlu etkilenecektir 3.çeyrek belenen sonun başlangıcı gibi geliyor bana
    Yanılıyor olabilirim alın satın demiyorum sadece 5 yıllık takipden çıkan kendi his ve yorumumdur
    3 yıldır fiyat olarak çok madur etti yatırımcısını bu bir gerçek borsada sabırlılar kazanır derler inşallah bundada kural işler ,kimseyi etkilemesin yatırım kararlarında.

Sayfa 845/863 İlkİlk ... 345745795835843844845846847855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •