Sayfa 859/863 İlkİlk ... 359759809849857858859860861 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,865 - 6,872 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. yüzde 3-4 + yap bari günlerdir düştü bilanço revize oldu kar arttı. kağıt daha tepetaklak oldu. bu kağıt ucuz. potansiyel var. yani düştükçe alan da çok. bilanço 66,6 milyon kar var 9.aylıkta. 2022 4.çeyrek nasıl gelecek fikri olan var mı?

2.  Alıntı Originally Posted by emperador Yazıyı Oku
    yüzde 3-4 + yap bari günlerdir düştü bilanço revize oldu kar arttı. kağıt daha tepetaklak oldu. bu kağıt ucuz. potansiyel var. yani düştükçe alan da çok. bilanço 66,6 milyon kar var 9.aylıkta. 2022 4.çeyrek nasıl gelecek fikri olan var mı?
    Ben bu kağıda hiçbir yorum yapamıyorum bilançosu yanlış gönderip arkadan biz yanlış yaptık doğrusu suymus diyen şirkete ne denirki .Çok çıkmış gibi bir de düşüyor pandemiden bu yana bir gıdım yol alamamış lanet hisse .
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

3.  Alıntı Originally Posted by Selsel Yazıyı Oku
    Nasıl pislik Ler dönüyor görüyorsunuz
    Yazıklar olsun haram zıkkım olsun emeği geçenlere
    Dur bakalım daha neler çıkacak
    Yatacak yerleri yok bu şirket sahibinin tahtacisinin rezillik

4. 28'den 17 'ye gelmiş bütün hisseler tavan sen daha tavan olamadin rezil kağıt nasıl bulastiysak.

5. Bilançosu ne zaman gelecek bu arkadaşın ne ses var ne haber kuzuların sessizliği.

6. Bilanço ne zaman geliyor ??

7. Mayıs genel kurulunda yüklüce temettü ve bedelsiz gelme ihtimali bu bilançoya göre yüksek
    80mio sermayeli fabrikamı kaldı pd/dd1 tl nin altında
    Artık zor tutarlar seçim sonrasında zaten güçleride kalmadı
    Yeni dönem hayırlı olsun

8. İnşallah ortak bıktırdı valla bilancoya rağmen ekşi yaptilar bugün gitmeyen hisse yapmışlar resmen .

Sayfa 859/863 İlkİlk ... 359759809849857858859860861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •