Sayfa 91/863 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 721 - 728 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Bugün 18:26 daki KAP haberine göre bilanço düzeltilmesi mi olmuş? Yorumlama yaparsanız sevinirim

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by mirit131 Yazıyı Oku
    Bugün 18:26 daki KAP haberine göre bilanço düzeltilmesi mi olmuş? Yorumlama yaparsanız sevinirim

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İmla hatası gibi bir şey önemi yok.

3. -10 yaptığı günde 56 bin lot artıda ..
    Tekkeyi bekliyen çorbayı icer mi?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    -10 yaptığı günde 56 bin lot artıda ..
    Ne bu belleklimi ?

5.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Pastada 1.868.000 lot 16,52 maliyet görünüyor, Takasta 2.070.000 bin lot 200bini virman gelmiş olabilir. İş yatırımdan alan - satan KY falan da olmuştur. Üç aşağı beş yukarı bu civarlardır maliyet.

Maliyete takılmamak lazım, boşaltım yapılıp yapılmadığını takip etmek daha mantıklı. Krediler açıldıktan sonra 15-20 milyon lot hacimle sürekli asansör hareketi yaparsa boşaltıyorlardır büyük ihtimalle. Bakarsın bir kaç yüzbin lot açıkçı kıstırır soluksuz 25-30'lara çıkartıverir. Para - Güç meselesi bu işler.

Tahtadan göstere göstere aldığı malın çoğu başka spekülatörden anlaşmalı gelmiş olabilir, zararına basar geçer, elden para+hizmet bedelini alır çıkar tahtadan. Bu adamların mesleği de bu. Tutup temeli sağlam hisseymiş şuna yatırım yapayım kafasında adamlar değil bunlar. Belki de 2018'de Harun Kahraman'a yaptıklarını bu yıl Enver Çevik'e yapmışlardır. Bilme şansımız yok.

Temel yorumu herkes yaptı söyleyecek ekstra bir şey yok ederi hakkında. Pasta - takas - teknik işi beni aşıyor manipülatörün girdiği tahtada. Kenardan izliyorum şimdilik, işleri bitip çıktıklarında ederine göre uygun bulduğum bir fiyatta olursa değerlendiririm tekrardan.
    Teşekkür ederim Cool ,

Paylaşımlarım 6362 sayılı SPK nun ilgili maddelerinde belirtildiği üzere kesinlikte yatırım tavsiye niteliği taşımaz.

7. Arkadaşlar bilançoya sağdan bakıyorum… Soldan bakyorum… Dönüp tekrar bakıyorum…

Bu kağıt dolar %20 değer kaybetmişken satışlarını %58 artırmış mı? Bana mı öyle geldi???

Kar çok kötü, bu satışa çok çok kötü ama bu mevsimde bu satış rakamı geliyorsa yüksek sezonda ne olacak? Ne kadar artacak? Şirket gümbür gümbür büyüyor.

Manipülatör girdi diyorlar ben de açıkçası rahatsız oldum satmayı düşündüm. Bilançoyu inceledim. Zaten kısmen realize olmuştum 17.35 tavan çektiği gün tavandan. Açıkçası şimdilik somut kötü bir gelişme görmediğim sürece en az 2 bilanço daha burada kalma kararımda bir değişiklik olmadı. Eder, hedef, o bu yazacak değilim. Elimde kağıt olmasa buralardan da girmezdim. Ama mevcut durumda pozda devam.

Herkese bol kazançlar dilerim.

8.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    -10 yaptığı günde 56 bin lot artıda ..
    Yabancı alımı mı bu ?

Sayfa 91/863 İlkİlk ... 41818990919293101141191591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz