Sayfa 330/863 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,633 - 2,640 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Yan kağıtları ne götürmüş adamlar, hayatımda böyle şey görmedim ben. Klimasanı diğer yan hisselerle kıyaslayınca şu an minimum 3 basamaklı fiyatlarda olmalıydı. O yönden bakınca iyi hissedesiniz yine.

Diğer hisselerde yakalananların alayı batıp güzel bir ders alacaklar. Uyarınca saldırıyorlar; yaşayıp öğrenecekler, yapacak bir şey yok...
    50 günlük emadan 2. onayı alması benim için daha iyi olacak en en en kötü senaryonun 200 günlük ema olduğunu düşünüyorum. 50 ema ya da gelse ek alırım 200 ema ya gelsede ek alım yaparım. Hiç problem yok.
    Bizim 200 günlük emamız 13 lira yakınlarında göreceğini sanmıyorum ama ...
    O yan hisselerin ortalamaları kim bilir yüzde kaç aşağıda kalmıştır ... Altlardan alıp bekleyenler güzelce hayrını görmüşlerdir de, tepelerden alan insanlar ortalamalar fiyatları kendine cekince ne yapacak merak ediyorum.

2. Merhabalar,
    Son 1 ay Takasbank değişimi
    Alıcılar
    Garanti 300
    Ak 188
    Ziraat 142
    Diğer 800
    -----
    Satıcılar
    İş 772
    City 508
    Deutche 215
    Diğer 69
    ----
    Böyle bir takas değişiminde yükseliş hareketi beklemek çok zor gözükse de klimasan bence hala ucuz bir hisse.
    Takas değişimine bakarsak mal çok dağılmış ve lotlar hisseyi yükseltmeyecek kurumlara gitmiş.
    Ya berbat bir bilanço gelecek ya da bezdirme taktiği yapıyorlar.

Bu hafta hisseyi izleyeceğim.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Ben yazınca kızıyorlar.

Enver yarısını çıkmış malın 10 maliyeti olsa kalanı beleşe yakın maliyet olmuştur onun. Yabancı satışı kondor'un devamı herhalde.

Olumsuz bilanço gelirse döktürüp toplayıp hızlı yukarı yapar diyenler hisseyi hiç bilmiyorlar. Ağlama duvarına çevirmeden tek lot bile almazlar öyle bir durumda. Enver tekrar el atarsa bilemem tabi.

3. çeyrek öncesi yükseltmediler kağıdı, aksine şelaleye hazırladılar. Malı kitledikleri herif malları Enver'e devretmese görürdünüz olacakları. Enver girince şirket ile anlaşıp 20'ye kadar destur aldı sanırım. 20 üzeri hareket kondor'un elindeki malların sene sonu kapanışını yüksek göstermek için yapılan bir manipülasyondan ibaretti. O hareket sonrası boşaltıma başladı Enver.

Dediğiniz gibi 1 TL üstü temettü verir, bilanço dalaverelerini bırakırlarsa hayalleriniz gerçek olabilir. Aksi taktirde tehlikeli bir patron hissesi bu. 9-12 aylık sonrası defter değeri veya aşağısı yerlerdeyse alıp 1. çeyrek ile yarısını realize edeceksiniz, kalanı 2. çeyrekte realize edip tekrar çakılana kadar ekrandan atacaksınız. Yıllardır bundan ibaret bir hisse... Şirket devamlı büyüdüğü için dip fiyatı da yükseliyor devamlı, sabredebilen uzun vadede her halükarda zararı kurtarır yani.
    Tamamen saçma yazdıkların cool , kızıncada senin gibiler bize kızıyor merak etme hisse nominale düşmeyecek 😂😂😂 , yahu şu hisse çıkarkende gelip güzel birşey yazın 😂😂😂, öyle bir yazmışsınki enver ile sabah akşam berabersin geçin bu ayakları ya , şimdiye kadar şu hisse ile ilgili yazdıklarının % 95 i yalan çıktı senin , sana uysaydık 9 da satıyorduk hisseyi az kalsın , onun için yazdıklarının zerre kadar önemi yok burda , lafa bak uzun vadede kazandırımış , eminim sende şu yukarda yazdıklarına kendinde inanmıyorsundur , takas analiz edecem diye teknik temel analizden kopmuşsun sen ya , 3.çeyrekte yükseltip şelaleye hazırlamışlar 😂😂😂sen hangi hisseye bakıyon cool , hisse hala 16 üstü hayırdır , 2-3 senedir hissedesin ama klimasanı tanıyamamışsın hiç valla oda enteresan 😂,

4. Ha cool fk 2,99 iken sen hisse nominale düşecek diyen biriydin 😂😂😂

5. Cool , tehlikeli patron hissesi demiş Klimasana , tamam patronlar Tehlikelide hisse sanki 20 fk ya yükseltip tekrar 5 fk ya mı düşürdüler , biz mi görmüyoruz ?😂😂

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Ben yazınca kızıyorlar.

Enver yarısını çıkmış malın 10 maliyeti olsa kalanı beleşe yakın maliyet olmuştur onun. Yabancı satışı kondor'un devamı herhalde.

Olumsuz bilanço gelirse döktürüp toplayıp hızlı yukarı yapar diyenler hisseyi hiç bilmiyorlar. Ağlama duvarına çevirmeden tek lot bile almazlar öyle bir durumda. Enver tekrar el atarsa bilemem tabi.

3. çeyrek öncesi yükseltmediler kağıdı, aksine şelaleye hazırladılar. Malı kitledikleri herif malları Enver'e devretmese görürdünüz olacakları. Enver girince şirket ile anlaşıp 20'ye kadar destur aldı sanırım. 20 üzeri hareket kondor'un elindeki malların sene sonu kapanışını yüksek göstermek için yapılan bir manipülasyondan ibaretti. O hareket sonrası boşaltıma başladı Enver.

Dediğiniz gibi 1 TL üstü temettü verir, bilanço dalaverelerini bırakırlarsa hayalleriniz gerçek olabilir. Aksi taktirde tehlikeli bir patron hissesi bu. 9-12 aylık sonrası defter değeri veya aşağısı yerlerdeyse alıp 1. çeyrek ile yarısını realize edeceksiniz, kalanı 2. çeyrekte realize edip tekrar çakılana kadar ekrandan atacaksınız. Yıllardır bundan ibaret bir hisse... Şirket devamlı büyüdüğü için dip fiyatı da yükseliyor devamlı, sabredebilen uzun vadede her halükarda zararı kurtarır yani.
    Her zamanki gibi yanlış analiz
    Siz bıraktınız borsa rekorlar kırıyor

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Her zamanki gibi yanlış analiz
    Siz bıraktınız borsa rekorlar kırıyor
    Sabah akşam klimasanı takip edecez derken fırsatları kaçırıyorlar yazık oluyor arkadaşlara , sonuçta cool sevdiğimiz bir arkadaş zarar etsin istemeyiz , ama cool ayrıca sende çok ölücü çıktın be dostum eva bile hissenin ölüsüne 13 lü fiyat veriyor , sen nominal diyorsun sonra maksimum defter değeri diyorsun yani 7 li fiyatlar ,

8. Ben Sn. Cool analizini bu sefer beğendim. Hâlâ hatasını kabul etmiyor son hareket bası satısı konusunda o ayrı o da kendisini bağlar insan kendini geliştirdikçe kazanır esnek olmak kabul etmek lazım.

Kim aldı kim sattı konusunda mantıklı yazmış ama doğrudur yanlıştır kimse bilemez yanlış çıkarsa da adamı suçlayacak bir şey yok yani. Ben 3 bilanço daha görmek istiyorum bu kâğıtta hangisini beğenmezsem onda çıkarım hepsini beğenirsem oyna devam.

Sayfa 330/863 İlkİlk ... 230280320328329330331332340380430830 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •