Sayfa 835/863 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,673 - 6,680 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Ben 2019 başlarında almıştım kağıdı.O günden buzamana ciro artişı var kar aynı iyi niyetli değil patronu ama ben artik unuttum.Maliyetim düşük ama ozamandan buzamana altında dolarda gayrimenkulde aynı oranda yükseldi neredeyse reel olarak kârım yok.Allah yüksek maliyetlilere sabr ihsan eylesin

2. Esas faliyet karı ve favök süper şirket hacmi artıyor
    Bilanço çok iyi güçlü yapısı var 2022 1ç den itibaren meyvelerini toplayacaktır
    Hayırlı olsun

3. Bilanço çok kötü.Guzelleme yapanlar neyin derdinde yazmıştım kötü bilanço gelecek onu fiyatliyor diye ama bukadar kötü olacağını tahmin edemedim.

4. Vesbe Vestel klimasan ve diğer dayanaklı ürün ureticileri bu yıl tat vermeyecek belli etti.Bu kağıdı sürekli ekran izliyorum satıyorlar.

5. Tüm hareketler 2019 yılı ile aynı.2019 ilk çeyrek ile
    Son çeyrek fiyatlarına bakın nerelere gelmiş buyılsonu geleceği fiyatı tahmin edebiliriz
    Dövizle büyüyen 350 mio civarı favök olan bir ihracatçı firma borçlarına takılıyorsak bir okadarda alacağı var cari oranı makul
    Finansal yatırımları buyıl gelir yazabilir
    2018 sonu 2019 ilk çeyrekte fonların alım hareketleride aynı bugünlerdeki gibi yine aynı ekip aynı oyunu 3 yıl sonra tekrar kurguluyor olabilir

YTD

6. Brain buranın gazcisida senmisin Sürekli övmek neden?FED'in faiz artırdıgi ortamda kur artışı olursa klimasan ne olur?Şuan alacaklarının iki katina yakın borcu mevcut.Herseyden önemlisi kağıt operasyonunu yaptı bende faydalandım sagolsunlar ama reelde kâr yok.9-13 arası alanlar yatırdığı miktar ile ev alabilirler araba alamaz hale geldi.Hedef küçük yatırımcının parasına göz dikmek o derece sıkıntıdalar.İyi forumlar

7.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Tüm hareketler 2019 yılı ile aynı.2019 ilk çeyrek ile
    Son çeyrek fiyatlarına bakın nerelere gelmiş buyılsonu geleceği fiyatı tahmin edebiliriz
    Dövizle büyüyen 350 mio civarı favök olan bir ihracatçı firma borçlarına takılıyorsak bir okadarda alacağı var cari oranı makul
    Finansal yatırımları buyıl gelir yazabilir
    2018 sonu 2019 ilk çeyrekte fonların alım hareketleride aynı bugünlerdeki gibi yine aynı ekip aynı oyunu 3 yıl sonra tekrar kurguluyor olabilir

YTD
    Sayın brain 2019 da yabancı fon ve Enver vardı. Bu sene akyatirimin fonu ve kağıttan çıkmak isteyen birileri var. Nasıl götürecekler.

M2102J20SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 835/863 İlkİlk ... 335735785825833834835836837845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •