Sayfa 1/863 1231151101501 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

KLMSN - Klimasan Klima

KLMSN - Klimasan Klima

Yeni başlık hayırlı olsun.

Eski başlığımız burada bir kaç ay okunabilir.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

İlk yazan ben olayım. Yeni sayfa hayırlı olsun. İnşallah 20 li 30 lu rakamları bolca görürüz. Şahsen klimasan bunu hak ediyor. Benzerlerine göre çok ucuz kalmış. Hesaplamalar bu rakamları işaret ediyor

Hayırlı olsun.
    İnsaAllah sirketimiz yeni yatırımı ile 2020 yilinda da ciro ve kar artışına devam edecek.
    Size tavsiyem bu hissede günlük düşünmeyin!

4. Yeni tesisin kapasiteyi yüzde kaç arttırdığını bilen var mı ?

Alıntı Originally Posted by hasan198686 Yazıyı Oku
    Yeni tesisin kapasiteyi yüzde kaç arttırdığını bilen var mı ?
    Yüzde on diye biliyorum ama hissenin çıkışını buna bağlamak yanlış olabilir, kısa süredir tahtadayim çok garip hareketleri var çözmek zor, önemli olan şirketin ciro ve karlılıkta yakaladığı ivmeyi devam ettirmesi , bu şekilde hisse fiyatı baskilanmaktan kurtulur.

6. Hayırlı olsun, eski başlıkta alımları bitirdik bu başlıkta da inşallah satışları yapalım sonra bizden alan da kazansın KLMSN da hepsi mümkün bence, herkese bol kazançlar.

Bu haber bilinen bir haberdi, gitmemiş olması zaten yanlıştı şaşırtmıştı beni. Bir arkadaş mevsimlik işçi çıkarımlarından bahsetmiş kafam karışmıştı nasip olmadı almak. HİSSEDE OLANLAR HAYRINI GÖRSÜN.

8.  Alıntı Originally Posted by hasan198686 Yazıyı Oku
    Yeni tesisin kapasiteyi yüzde kaç arttırdığını bilen var mı ?
    2019 yılı içinde tamamlamayı planladığımız üretim bandı ve depolama alanı inşaatımız sürüyor. 3. çeyrekle birlikte ilave 9.000 m2 daha kapalı alan ile yaklaşık %15 kapasite artışına ulaşacağız. Özellikle kurumsal müşterilerimize yönelik süreç avantajı sağlayacak olan yenileme merkezimizi devreye aldık. Operasyon ve iklim şartları nedeniyle sahada yıpranan soğutucuların gerek fiziksel gerekse soğutma teknolojileri aksamlarının yenileme, tamir ve değişimleriyle ürün yaşam sürelerini uzattığı operasyon merkezi, müşterilerimize ciddi bir maliyet avantajı sunuyor.

https://www.dagitimkanali.com.tr/201...k-calisiyoruz/

550.000 olan yıllık üretim 632.500’e yükselmiş oldu.

Sayfa 1/863 1231151101501 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •