Sayfa 608/863 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Son noktayı Serdar Kazancının koyması gerekiyor.
    Serdar kardeşim söz sende.

2. Satan satar kalan sağlar bizimdir

3. 2018 ve 2019 yıllarına baktım. Vergi dairesi ile SPK bilançosunda satışlar hemen hemen aynı gelmiş. Diğer kalemler de birbirine çok yakın. Her iki yılda da vergi dairesi karı çok az fazla. Yine buna yakın gelecektir. Kar rakamından ziyade şirketin satışlarının düşmesi iyi değil. Bugüne kadar açıklanan bilançolarda ilk çeyrekte satış düşüşü yaşayan şirket pek yok.

4. Bakın bu işte bir terslik var. Geçmiş yıl bilançoları da hiçbir dönem finansal gider 78 trilyon olmamış. Kur farkı kambiyo gideri ve kambiyo geliri olarak gözüküyor ve ordada yaklaşık olarak 50 trilyon kar gelmiş.
    Tekrar söylüyorum bu işte bir terslik var..
    Bu şirket hiçbir çeyrek dönemde 78 trilyon finalsal gideri olmamış...kasası nakit doluyken birde...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. Arkadaşlar satışlar dışında diğer kalemleri değerlendirmek zaman kaybı tutmaz. Geçenlerde TEB satınca aklıma kurt düştü. Hissenin düşmesini istiyorlar. Amaç bu olsa gerek. İyi niyetli değiller. Gece gece canımı sıktılar. Geçici vergiyi verme süresi 28 Mayıs’a uzamıştı. Ne bu acele?

6. Yarın piyasa cok iyi olacak. ABD %2 ye yakin yukarda İnsallah endeksin hürmetine fazla düşmez. Yarin iyi olacak diye epey mal aldik.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Firma 3 ay tam kapasite üretim yapmış bilinen bir diğer gerçekte bu.

Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    2018 ve 2019 yıllarına baktım. Vergi dairesi ile SPK bilançosunda satışlar hemen hemen aynı gelmiş. Diğer kalemler de birbirine çok yakın. Her iki yılda da vergi dairesi karı çok az fazla. Yine buna yakın gelecektir. Kar rakamından ziyade şirketin satışlarının düşmesi iyi değil. Bugüne kadar açıklanan bilançolarda ilk çeyrekte satış düşüşü yaşayan şirket pek yok.

8.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar satışlar dışında diğer kalemleri değerlendirmek zaman kaybı tutmaz. Geçenlerde TEB satınca aklıma kurt düştü. Hissenin düşmesini istiyorlar. Amaç bu olsa gerek. İyi niyetli değiller. Gece gece canımı sıktılar. Geçici vergiyi verme süresi 28 Mayıs�a uzamıştı. Ne bu acele?
    İyi niyetli olmadıklarına hiç şüphe yok. Biz neden ısrar ediyoruz onu anlamıyorum. Versin kim taşırsa taşısın. Kinasini yaksinlar..kendileri çalıp kendileri oynasınlar..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 608/863 İlkİlk ... 108508558598606607608609610618658708 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •