Sayfa 526/863 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,201 - 4,208 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Klimayı brüte aldırdı malum şahıs, trabzonda top kosturuyor.
    Orda terleyince serinlemek için klima açar herhalde ))

Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın belekkimi hocam bugün itibarıyle 12.61 den alarak hayatımda ilk defa KLMASAN hissesi aldım, temettü beklentisi varmı varsa tahmini kaç kuruş temettü verir. Sevgiler saygılar herkesin gönlünce olsun.
    Temettü beklentisi içerisinde olmayalım
    Tüm ekonomiler için zor bir dönem
    Şirketin faaliyetlerine devam etmesi lazım
    İnşaAllah bu günlerde geride kalacak ve klmsn hissedarları kazanacak.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
     Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Temettü beklentisi içerisinde olmayalım
    Tüm ekonomiler için zor bir dönem
    Şirketin faaliyetlerine devam etmesi lazım
    İnşaAllah bu günlerde geride kalacak ve klmsn hissedarları kazanacak.
    Zaman ayırıp cevap verdiğin için teşekkürederim, genede ben illaki en az 2019 yılı kârından % 25 ini nakit dağıtmasını istiyorum.

Hayırlı cuma'lar
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

4. Umarım bir terslik olamadan atlatırız , bir haftalık daha brütü..

5. Tavan oldu,olsun tamamda,noldu başına taşmı düştü bilgis olan varsa bir zahmet yazıversin.Bekleyenler adına sevindim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,698
     Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Sayın belekkimi hocam bugün itibarıyle 12.61 den alarak hayatımda ilk defa KLMASAN hissesi aldım, temettü beklentisi varmı varsa tahmini kaç kuruş temettü verir. Sevgiler saygılar herkesin gönlünce olsun.

An itibariyle KLMASAN'larımı 13.10 tavan fiyattan verdim, elinde hissesi olan arkadaşlara booooool kazançlar dilerim.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

7. iş almış yıne envermı yasaklı deılmmı

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    iş almış yıne envermı yasaklı deılmmı
    bunun gibi speklerin bilmem kaç tane hesabı adamı olur.. engelleyemezsin ki. ben bile bi kere yasak yediğimde hanım üzerinden hesap açtırıp gene devam etmiştin.

hatta bi keresinde cimbom alacaktım. hanımı aradım dedim hemen A..n'ı (brokır) ara cimbom alsın dedim. tabi telefon bi elinde diğer telefonla da brokırı aradı ben hanıma diyom cimbom al o da diğer tarafa diyor cimbom al diye. tabi benim ses kayda girmiş.

neyse aradan geçti bi 3 ay benim yasak bitti işlemlerime başladım kendi üzerimden. bi gün brokır aradı telaşlı telaşlı dedi ayvayı yedik. Niye diye sorunca kuruma müfettiş gelmiş. ses kayıtlarını dinlemeye başlamış olacak ya tam da benim ses kaydı adamın önüne düşmüş. benim ses kabak gibi ortada cimbom al cimbol al diye... Bu bile yasakmış. Eşim de olsa başkasını yönlendirmeye giriyormuş. İyi ki spk müfettişi yakalamamış yoksa iyi bi para cezası varmış. Neyse hanımın hesabı kapattık hemen. Bi daha da olmasın demiş müfettiş...

Sayfa 526/863 İlkİlk ... 26426476516524525526527528536576626 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •