Sayfa 165/863 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Günü + kapatırsa sabahki hacimsiz yükselişin anlamı olur..
    (mesaj alındı deriz o zaman)
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Siz gerçekten hala Enver'in ortunun 16.50 olduğuna inanıyorsunuz sanırım
    Bu adam 10 lirada iken geldi 100.000 lot alış koydu 10.00'a, günlük yaptığı al satlardan ve muhtemeldir ki başka aracı kurumlardan yaptığı işlemlerden maliyeti oralarda olma ihtimali bana çok uzak geliyor ...
    Mal boşalttığını sanmıyorum sadece önceki hisselerde bunu yaptığını gördüm grafiklerden.
    Dediğim gibi ben son zirveyi daha yukarıda bekliyorum, ytd.

3. Cool gel de sabahki devre kesme kaç lot ile olmuş söyleyiver. Acemi biri kademeler boşken aktiften alım yaptı ben kademeleri göremiyorum ama investingde baktığımda devre kestiğinde 31000 lot işlem olmuş.. Bu işlem klmsn için hava civa.. Dolayısıyla sabahki yükseliş fake. Şu ana kadar düşüşte de hacim yok. Sadece endeks bozdu bizim kağıt da gevşedi.. Abartılacak bir durum yok. 19.71 diye bir zirvemizde yok aslında.. Oradan trend falan atmayın teknik analiz yapacaksanız

4.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Siz gerçekten hala Enver'in ortunun 16.50 olduğuna inanıyorsunuz sanırım
    Bu adam 10 lirada iken geldi 100.000 lot alış koydu 10.00'a, günlük yaptığı al satlardan ve muhtemeldir ki başka aracı kurumlardan yaptığı işlemlerden maliyeti oralarda olma ihtimali bana çok uzak geliyor ...
    Mal boşalttığını sanmıyorum sadece önceki hisselerde bunu yaptığını gördüm grafiklerden.
    Dediğim gibi ben son zirveyi daha yukarıda bekliyorum, ytd.
    Tahta çok sığ bir tahta , 2 küsur milyon lottan bahsediyoruz , günlük al satlarla bunu yapması çok zor , ayrıca 16-17 -18 lerden millet dünya kadar mal yıktı buna, 9 dan 18 e birden çıktı millet gitti buna 9-10 lardan mal niye bıraksın , enver in klasik hareketleri bunlar , + 10 , -10 tahtayı manipüle etmek başka hiçbir anlamı yok , 1 hafta sonrada 30-35 olursa şaşırmayın 😂

CENKBJK kardeşim keşke olan biten sizin yorumunuzdaki gibi olsa.Ama öylesine kafamızı karıştırdılarki yeni bir yorum yapmak gerçekten zor.

6.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    CENKBJK kardeşim keşke olan biten sizin yorumunuzdaki gibi olsa.Ama öylesine kafamızı karıştırdılarki yeni bir yorum yapmak gerçekten zor.
    İşte spek vs her ne iseler bu tür kişiler tahtaya yarardan çok zarar veriyor. Oldum olasi bu tür hisdelerdede nefret etmisimdir.
    Ne zaman ne yapacağı belli olmuyor. Günlük hatta saniyelik degisimler. Yatırım yaptığımız hissenin temel verileri bırakıp spek odaklı düşünmeye başlıyor ve her türlü rüzgarda savrulup gidiyoruz.
    Şirket buna nasıl göz yumuyor diyeceğim de?..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

16'yı bekleyen arkadaşlara gün doğuyor herhalde.

8.  Alıntı Originally Posted by eldoR21 Yazıyı Oku
    16'yı bekleyen arkadaşlara gün doğuyor herhalde.
    16.00 , üstüne alma , bu spekten , oyunu onun istediği gibi oynayacaz artık ne yapalım ,

Sayfa 165/863 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •