Sayfa 317/863 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,529 - 2,536 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by EHLEN47 Yazıyı Oku
    Herkes klimasan çıkacak diye bekliyor!!!bunu bilen spek milleti dökmeden bunu yukarı götürmez.eğer kağıda inanıyorsak beklemeliyiz.
    Sonuna kadar dostum , zaten diğer hisseler uçtu gitti

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aslında akrep dostum çok kaliteli vede başarılı bir arkadaşımızdır...ama bu spek bir çok kişiyi burada susturmuştur yapacak bir şey yok..bir süre acımızı çekecez...
    Speğin hakkından gelen birileri vardır elbet😀😀

3. Spek diğer hisselerde yükselirken orada değerlendirip , bunu da baskıda tutarak , sonra buraya geçmeyi mi deniyor ? Ne dersiniz ?

4.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Spek diğer hisselerde yükselirken orada değerlendirip , bunu da baskıda tutarak , sonra buraya geçmeyi mi deniyor ? Ne dersiniz ?
    Son bir ayda iş yatırım ve yabancıdan toplamda 1.4 milyon lot satış olmuş. Enver büyük ihtimalle paket. Yabancı fon satışı ahlak dışı. Bilanço dönemi öncesi normalde patron satamaz. Fon üzerinden muhtemelen baskı kurmaya çalışıyor.
    Teknik olarak 18200 önemli..
    aşağıya devam ederse sıkıntı büyür.
    2 aydır hissenin ne gazı kaldı nede mecali. 1 yıllık yükselişi hazmede hazmede bitiremediler. O kadar batak şirket hisseleri 4/5 katı yükselirken.
    Klimasan bu huylu huyundan vazgeçmiyor.
    Hep sıkıntı.
    Karın ağrısı bir türlü bitmiyor.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

5. 20, 25 mil kar gelirse spek falan takmaz 24 tl ye gider

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Son bir ayda iş yatırım ve yabancıdan toplamda 1.4 milyon lot satış olmuş. Enver büyük ihtimalle paket. Yabancı fon satışı ahlak dışı. Bilanço dönemi öncesi normalde patron satamaz. Fon üzerinden muhtemelen baskı kurmaya çalışıyor.
    Teknik olarak 18200 önemli..
    aşağıya devam ederse sıkıntı büyür.
    2 aydır hissenin ne gazı kaldı nede mecali. 1 yıllık yükselişi hazmede hazmede bitiremediler. O kadar batak şirket hisseleri 4/5 katı yükselirken.
    Klimasan bu huylu huyundan vazgeçmiyor.
    Hep sıkıntı.
    Karın ağrısı bir türlü bitmiyor.

ALE-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum seni görmek tekrar güzel , sesin soluğun çıkmayınca gitti sandım açıkçası , bu enver iş bankasından satarken diğer yerlerden alarak döndürüyor olabilirler mi , bu enverin ben tek başına olduğunu sanmıyorum , bunun sonuçta tek bir yerde hesabı olduğu mantıklı gelmiyor bana ,dediğin gibi beş para etmez şirketler uçtu gitti bu hala 5 fk da , ben yükseliş oranından ziyade fk ya bakıyorum , hantal şirketler bile 7 ve üstü , bu niye bu kadar sıkıştırılıyor akıl dışı ,

7.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Dostum seni görmek tekrar güzel , sesin soluğun çıkmayınca gitti sandım açıkçası , bu enver iş bankasından satarken diğer yerlerden alarak döndürüyor olabilirler mi , bu enverin ben tek başına olduğunu sanmıyorum , bunun sonuçta tek bir yerde hesabı olduğu mantıklı gelmiyor bana ,dediğin gibi beş para etmez şirketler uçtu gitti bu hala 5 fk da , ben yükseliş oranından ziyade fk ya bakıyorum , hantal şirketler bile 7 ve üstü , bu niye bu kadar sıkıştırılıyor akıl dışı ,
    Buradayım Haziran veya Temmuz ayına kadar devam.
    Enverin fişini çekmişler gibi. Fon satisida Envere mesajdır.
    Ya sat git yada biz ezer geçeriz. Hisseyi maymuna çevirmişti..
    Bu hisse bu patrona fazla büyük. Altında kaldı. Baksın bu hissenin yarı karı olmayan birçok hisse iki üç kat fazla piyasa değerine ulaşmış.
    Birde beklenti bu kadar yüksekken. Yazık.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Buradayım Haziran veya Temmuz ayına kadar devam.
    Enverin fişini çekmişler gibi. Fon satisida Envere mesajdır.
    Ya sat git yada biz ezer geçeriz. Hisseyi maymuna çevirmişti..
    Bu hisse bu patrona fazla büyük. Altında kaldı. Baksın bu hissenin yarı karı olmayan birçok hisse iki üç kat fazla piyasa değerine ulaşmış.
    Birde beklenti bu kadar yüksekken. Yazık.
    Bu arada yabancı oranı gittikçe düşüyor , 21,72 ye gelmiş galiba 25 lerdeydi

Sayfa 317/863 İlkİlk ... 217267307315316317318319327367417817 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •