Sayfa 615/863 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 4,913 - 4,920 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bende maldayim.hatta fulleyip risk alacaktim.blanvo riski.ama fullememistim.boyle ters blanco olabilirceginden suphem vardi.yani sizi olumsuz etkilemek icin yazmiyorum.gercek mantik analiz yapalim.
    Kötü yatirimcisiniz
    Hergun %10 giden hisselere oynamlisin

2.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Kötü yatirimcisiniz
    Hergun %10 giden hisselere oynamlisin
    Başarılı ve usta yorumu.

Tebrikler.

3. https://www.yatirimkredi.com/klmsn-yabanci-takas-orani

Yukardaki linke tiklaraaniz gun ve gun yabanci oranini grafini gorursunuz.gecen sene aguatostan bu yana. yuzde 40 lara yakin olan oran su anda yuzse 18 lerde.2.5000 milyon satis.mal boslatmislar 12 ile 23 arasi.4 liaradan cikinca 5 kati kim olsa trad ederdi artik.

4. Adamın derdi hisse pazarlamak olsaydı. Ilk önce temmettu açıklar kagiti biraz daha yukarı çeker. Bir iki gün sonra bilançoya yollardı ama öyle yapmadı ikisini bir acikladi

5.  Alıntı Originally Posted by reanimasyon Yazıyı Oku
    Adamın derdi hisse pazarlamak olsaydı. Ilk önce temmettu açıklar kagiti biraz daha yukarı çeker. Bir iki gün sonra bilançoya yollardı ama öyle yapmadı ikisini bir acikladi
    Bu temettuyle hisseler gitmez.temetuyu gizunuzde buyutmeyin.hic bir yatirimci bu oranlar icin hisse alip yatmaz..17 liralik hissede 0.58 kurus...gunde oynuyor.16.20 ile 16.80 oynamasi gibi.zaten temettu kadar ayni gun fiyati duser hissenin.yani senin temmetu alip benim ertesi gun hisse almam arasinda fark yok.binlar fakir edebiyati artik.borsadan anlamayan sazanlara tuzaklar.
    Sirket zaten gecen seneki blancolarla isi bitirdi.artik illa her blancoyi borsaya acik hisseler uzerine oyinlar kiarcak hali yok.oyle olsa cokndegerli olsa adam hisselerini toplar borsadan cekilir.

6.  Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Bu temettuyle hisseler gitmez.temetuyu gizunuzde buyutmeyin.hic bir yatirimci bu oranlar icin hisse alip yatmaz..17 liralik hissede 0.58 kurus...gunde oynuyor.16.20 ile 16.80 oynamasi gibi.zaten temettu kadar ayni gun fiyati duser hissenin.yani senin temmetu alip benim ertesi gun hisse almam arasinda fark yok.binlar fakir edebiyati artik.borsadan anlamayan sazanlara tuzaklar.
    Sirket zaten gecen seneki blancolarla isi bitirdi.artik illa her blancoyi borsaya acik hisseler uzerine oyinlar kiarcak hali yok.oyle olsa cokndegerli olsa adam hisselerini toplar borsadan cekilir.
    Lütfen bize örn. kront hissesini açıklayabilirmisiniz neye göre fiyatlanıyor.

Hisse fiyatı 24 tl...2020 ilk çeğrek karı 1 milyon tl gelmiş.Defter değeri 6.60....fiyat kazanç oranı 33 ve temettü falanda vermiyor. O zaman neden 33 fk dan ve defter değerinin 6 buçuk katından işlem görüyor.

Şunuda ekleyelim...hani klmsn 4 tl den geldi bu fiyatlara diyorsunuz ya,kront bir zamanlar 1 tl idi...Yani 1 tl fiyatlardan 24 tl ye gitmiş bir hisseden bahsediyoruz.
    Son düzenleme : Dexter7995; 15-05-2020 saat: 06:45.

7. yabancı oranı bu periyotta yükselen A sınıfı bir kaç şirket gösterir misin
    vesbe %12 idi , şuan %5 sana en yakın bir örnek.

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    https://www.yatirimkredi.com/klmsn-yabanci-takas-orani

Yukardaki linke tiklaraaniz gun ve gun yabanci oranini grafini gorursunuz.gecen sene aguatostan bu yana. yuzde 40 lara yakin olan oran su anda yuzse 18 lerde.2.5000 milyon satis.mal boslatmislar 12 ile 23 arasi.4 liaradan cikinca 5 kati kim olsa trad ederdi artik.

8. 16.6 maliyet var bizede kaccak herelde anlasilan yazilanlara bakilirsa ytd

Sayfa 615/863 İlkİlk ... 115515565605613614615616617625665715 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •