Sayfa 718/863 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. çok şükür klimada dünya devi olduk. Yok satıyoruz o derece
     Alıntı Originally Posted by İlhan Aslan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bende daha önce satmış olduğum bir tavanı bile kaçırdığım hisseye geri döndüm. Güzel temennilerde bulunmuşsunuz. Gitmemesi için bir sebep yok ama malesef patronlar ne zaman ister ve dikkatler ne zaman buraya dönerse çıkış başlıyor. Epey zamandır yatmış ve klimada dünya devi olmuş bir şirket. İnşallah hepimize hayırlı olur

2. ...

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : Solon; 21-10-2020 saat: 10:51. Sebep: �irkete mail att�m Togg hakk�nda. Gelen cevapta Togg ile ilgili y�r�t�len bir proje olmad��� yaz�lm��. Mail ekran g&

3. Fabrikanın yanında apartopar acilen aldığı yeni arsalar TOGG için yeni yatırımda kullanılacak olabilir
    Bence haberler yakındır

4. Şirkete mail attım togg hakkında. Yürütülen bir proje olmadığı söylendi bu sabah gelen cevapta. Ekran görselini telefondan buraya atamadım.

5.  Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku
    Şirkete mail attım togg hakkında. Yürütülen bir proje olmadığı söylendi bu sabah gelen cevapta. Ekran görselini telefondan buraya atamadım.

Var diyecek hali yok ya. Gerizekalı mi bunlar . Böyle önemli bir bilgiyi bireysel yatırımcıya mail yolu ile versin.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by bilmemkiniçin Yazıyı Oku
    çok şükür klimada dünya devi olduk. Yok satıyoruz o derece
    Hocam siz dalga geçiyorsunuz ama gerçekten bir dünya devi bu konuda Grubu ben inceledim belki bu günlerde hisse performansına yansımıyor olabilir. brezilyalı Yönetim Kurulu başkanında iş yok demekki

.

7. O da doğru, zaten var diyeceklerini beklemiyordum. Ya cevap vermezler ya da yuvarlak cevaplar bekliyordum. Bazı arkadaşlar klimasan araç içi soğutma yapmıyor demişler ama bu konuya evrilmek çok zor olmasa gerek. Safkar hakkında hiç bilgim yok ama öyle bir durum olsa safkar'ın üretim kapasitesi var mıdır? Bu klima sistemi yerli olacaksa, bu işi kim yapar?
     Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Var diyecek hali yok ya. Gerizekalı mi bunlar . Böyle önemli bir bilgiyi bireysel yatırımcıya mail yolu ile versin.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. hocam o kadar incelemişsiniz de ne üretildiğinden pazarlandığından satış yapıldığınızdan bi habersiniz.. soğutucu dolap üretimi yapmakta şirket klima değil
     Alıntı Originally Posted by İlhan Aslan Yazıyı Oku
    Hocam siz dalga geçiyorsunuz ama gerçekten bir dünya devi bu konuda Grubu ben inceledim belki bu günlerde hisse performansına yansımıyor olabilir. brezilyalı Yönetim Kurulu başkanında iş yok demekki

.

Sayfa 718/863 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •