Sayfa 751/863 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,001 - 6,008 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Ellerinize sağlık sayın cefaks.. Epey aradan sonra sizleri görmek güzel..
     Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. sağol sayın cefaks, sende olmasan.... çok teşekkürler...
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

3. Umarim brüt takas gelir artık.Safkar ve Alcar ın yanında yancı okeyciler gibi hareket etmenden illallah dedik artık.Bir kere de sen öncü ol son dolap bükücü.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Umarim brüt takas gelir artık.Safkar ve Alcar ın yanında yancı okeyciler gibi hareket etmenden illallah dedik artık.Bir kere de sen öncü ol son dolap bükücü.
    Fiırçayı yiyince tavana yürürsün tabi köftehor😂

5. ulan bi lavaboya gittik geldik 20.68 tavan olan hisse 20.16 kapamış..Gönderin artık şu brüt haberini yaw..Bu sefer çok kızdım.Kağıdın haysiyetini bozdular..

6.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    ulan bi lavaboya gittik geldik 20.68 tavan olan hisse 20.16 kapamış..Gönderin artık şu brüt haberini yaw..Bu sefer çok kızdım.Kağıdın haysiyetini bozdular..

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Tavandan 400 lot sattım, yemediğim küfür kalmamış investingte... Herkes temel analist olmuş, bilanço çok iyiymiş, hala geçen seneki fiyatındaymış. Daha neler neler. Hele hele youtube da bi eleman var, teknik analiz yaptığını sanıyor, şirketin klima sattığını sanıyor...

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın cefaks veya bir arkadaştan bugünkü pastayı rica etsek..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Sayfa 751/863 İlkİlk ... 251651701741749750751752753761801851 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •