Sayfa 710/863 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,673 - 5,680 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Yorum yazmıştım klimasan için değmez boşuna vakit kaybı sildim..
    Bol kazançlar
     Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Şirket emlak isine girdi
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Sayın eva
    Borsa bilginizden şüphem yok. İyi niyetli yazdığınızdan da.
    Ancak borsada bırakın karı öz sermayesini kaybetmiş hisseler nereden nereye gelmiş. Kaldıki geçen yıl kur gelir ile kar katlanmış. Bu yıl sadece vergi 8.5 ve diger gelirler 35 trilyon eklenmiş olsaydı 50 trilyon kar gelecekti. Bunlarıda geçelim.

Bu yıl hersey farklı ve son çeyrek sadece neredeyse 1 ay acık bir piyasada bu satışı yapabilmesi muazzam.
    Gecen yılı yakalamış.
    İlk çeyrek bilançosu 15/17 fiyatlarda fiyatlıyan bir klimasan bu saatten sonra yukarı bir trend oluşturacağını düşünüyorum.
    Hatta virüse ilgili gelebilecek olumlu haber fazlasıyla olumlu yansıyacaktır. (aşı vs) Borsa geleceği satın alır. Ve ilk sinyalini verdi.
    Borsa hisselerinin fiyatlamasını gördükçe sayın Brain katılıyorum.
    Tabi piyasada hersey mümkün. Neler gördük neler.
    Bol kazançlar.

YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Moraliniz bozulmasın, üzmeyin kendinizi.
    Kabul etmeniz lazım ki, aşırı iyimser bir yaklaşım göstermiştiniz...
    İşler eskisinden kötü görünüyor ve hiç bir zaman eskisi kadar iyi olmayacak diye düşünüyorum. Değerli rakibi Uğur Soğutma müsaade etmez zaten.

Bir de reorganizasyon sonrası kaybedilen insan kaynakları konusu var ki, umarım çok can yakmaz, şirket performansına negatif etki etmez.

Lütfen dikkatli ve sakin olunuz, beyinsizlerin dolduruşuna gelmeyiniz.

Bol kazançlar diliyorum.

3. Teyze sen ne zaman gelsen sert yukarı oluyor. Brain başkan ne zaman gelse sert aşağı. Tabi tamamen tesadüf olabilir. Çok malım kalmadı bi 8 10 bin çünkü büyük kağıtlar artik dayanma sınırının da altında ucuz ama sonuçta kesinlikle bu kağıt da ucuz, yaptığı iş çok kıymetli bilancolar satış rakamları ortada. %100 turk firmasi olsa 50 tl direk en az, ama yabancı olunca piyasa acaba Karı kaçırma burada dusuk gosterme durumları olur mu diye korkuyor ve temkinli yaklaşıyor öyle olunca da yerli traderin ve Brezilyalı patronun elinde tenis maçı gibi bi o yana bir bu yana patinaj çekiyor. Dedigim gibi bence ucuz ama birkac bilanco güzel kar getirsin ve burada kalsın Karı ve büyümeye devam etsin çok değişik yerlere gidebilecektir.

İç pazarda Coca Cola ile Ortaklığı ve belli pazar payını koruması önemli ama esas olay Rusya, Afrika, Avrupa pazarları. Kurlarin mevcut cok rekabetçi seviyelerinde cok ciddi yeni pazar penetrasyonu sağlayabilir ve ciddi hacimlere ulasabilir satış anlamında. Aldığı arsaları da bu kapsamda yorumlamak gerekir.

Kendi temel analizimdir ayrıca tek tek bilancolari da analiz ediyorum rakamsal olarak ama onu buraya yazmak istemiyorum.

Borsacı bugüne değil geleceğe yatırım yapandır bana göre, öyle 3 günde köşeyi doneyim dersen köşede eva teyze tavayla kafana bi vurur kendine gelemezsin ama orta - uzunda iyi temel analiz ve iyi fiyattan alış = borsada başarı demektir bana göre. Herkese bol kazançlar dilerim
     Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    İşler eskisinden kötü görünüyor ve hiç bir zaman eskisi kadar iyi olmayacak diye düşünüyorum. Değerli rakibi Uğur Soğutma müsaade etmez zaten.

Bir de reorganizasyon sonrası kaybedilen insan kaynakları konusu var ki, umarım çok can yakmaz, şirket performansına negatif etki etmez.

Bol kazançlar diliyorum.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sn Eva
    burada her görüş değerlidir doğru yada yanlış olması okuyanın değerlendirmesine kalmıştır
    Olumsuzsanız satar çıkarsınız olumlu iseniz
    Görüşlerinizi paylaşırsınız sizin değerlendirmelerinizde çok faydalı oluyor
    Ancak Hep kötüleyerek kağıdı düşürme çabasının ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz düşükten alma çabanızı kağıdı kaçırdıktan sonra arkasından bakmanızı anlıyorum zor bir durumdur
    Ayrıca böyle sanal bir ortamda hiç tanımadığınız
    Kişilere beyinsiz ithamında bulunmanız doğru ve sağlıklı bir ruh hali değil travmalarınız için bir dr a görünmenizde fayda var malum borsanın bu döneminde psikologlara borsada işlem yapan kişilerden rağbetin çok fazla olduğu söyleniyor

Bol kazançlar diliyorum.

5. [QUOTE=Brain;4734604]Sn Eva
    burada her görüş değerlidir doğru yada yanlış olması okuyanın değerlendirmesine kalmıştır
    Olumsuzsanız satar çıkarsınız olumlu iseniz
    Görüşlerinizi paylaşırsınız sizin değerlendirmelerinizde çok faydalı oluyor
    Ancak Hep kötüleyerek kağıdı düşürme çabasının ne anlama geldiğini hepimiz biliyoruz düşükten alma çabanızı kağıdı kaçırdıktan sonra arkasından bakmanızı anlıyorum zor bir durumdur
    Ayrıca böyle sanal bir ortamda hiç tanımadığınız
    Kişilere beyinsiz ithamında bulunmanız doğru ve sağlıklı bir ruh hali değil travmalarınız için bir dr a görünmenizde fayda var malum borsanın bu döneminde psikologlara borsada işlem yapan kişilerden rağbetin çok fazla olduğu söyleniyor
    Buarada firmanın işlerinin kötü olmasıda imkansız
    Geçen yıl ve geçen hafta aldıkları arsalara ek tesis hacimli bir kapasite artışı planlıyorlar hazırlıkları bu yönde 75 ülkeye ihracat yapılıyor pandemi dönemi stok çalışmasını artırdılarki buda yetmiyor 3. Çeyrekte bunun etkisi görülecektir
    Yılsonunda ölüsüyle bile sermayesi kadar min kar edecek bir şirket kaçtane var

6. Ne kadar çirkin bir ifade, hiç tanımadığın görmediğin bir insana, sırf hisse analizi yorumu yaptı diye beyinsiz demek. Bir de eğer bayansanız daha bir yakışıksız. Bir özür borçlusunuz, olmazsa sizin karakterinize vereceğiz artık.

Bol kazançlar diliyorum.
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sayın Eva..
    Ben yorum yapmadım çünkü hisse sahipsiz olduğu için. Yönetiminde bu olanları izlemesi rahatsız edici. 500 trilyon piyasa değeri komedi. 72 milyon dolar.
    Her şirket gibi virüsün olumsuz etkilerini fazlasıyla fiyatına yansıttı. Hiçte haketmediği fiyatları bile.
    Şirkette ve faaliyetinde sorun görmediğim gibi 2021 Klimasan yılı olacak inşallah.
    Bol kazançlar.

Bol kazançlar diliyorum.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

8. Değerli arkadaşlar
    Bugünden itibaren yazmamaya karar verdim
    klimasanda yolunuz açık kazancınız bol olsun

Sayfa 710/863 İlkİlk ... 210610660700708709710711712720760810 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •