Sayfa 695/863 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Bence Eva abla yaptı hareketi daha fazla dayanamadi zararda olmama.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Evayıda özlemişim harbiden 😂 Doğru onda o kapasite var istese hisseleri uçurur veya indiriverir , 😂 Gerçi benim olduğum yerde o barınamaz hemen kaçardı bugünde öyle oldu galiba ben yazınca foruma küsmüş ben birdaha yazmam diye gitmiş 😂😂

2. En mantıklı doğru aklı başında ilim bile m ve mantık eşliğinde analiz yapmışsın.helal olsun.
     Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım,

Bir kaç hafta bekleyelim istersen, bilanço ile daha rahat konuşuruz. Hisse bazında konuşmak, genele yönelik konuşmaktan daha kolay olur. Uygun görürsen, diğer şirketleri ilgili topiklerinde konuşalım. Mesela gusgr.

Klimasında işlerin iyi olmadığını biliyoruz, yurtiçi satışların yerlerde olduğunu aramızda bilmeyen var mı bilemiyorum... Bilmeyen varsa da gitsin en yakın bakkala yakalasın Efes, Cola, Pepsi satış elemanını sorsun bakalım bu sene kaç adet yeni soğutucu teslimatı yaptıklarını.....

Yabancı dediğimiz adamlar zaten Brezilya�lı Condor kendileriydi, firma sahibi. Baktı ki sezonda tüm siparişler Covid sebebiyle sıfır çekiyor, vurdu gitti malı.....

Sonuçta evet, şirket kötü değil, ama işler kötü.
    Gelecek sene 2. çeyrekte tekrar bir Global toparlanma söz konusu olabilirse ne ala.
    O zamana kadar bu hissede eğer ki spekülatif bir hareket olmayacaksa, hamallık yapılır diye düşünüyorum....

Bu arada bazı arkadaşlar gelip yalan yanlış mesajlar paylaşıyorlar, yok yabancı payı yüksekmiş, yok solunum cihazı üretimiymiş, yok hissede toplama amaçlı baskı varmış vs...

Lütfen dikkatli olmanızı, paylaşılan bilgileri filtrelemenizi önermek isterim.

Sevgiyle kalın, bol kazançlar...
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Şimdi ptesi napıyoruz, en yakın bakkala tüneyip içecek pazarlamacılarını bekliyoruz. Ondan bilgi aldık mı, diğer bakkala bu sefer. 10 tane bakkaldan veri aldık mı tamam bu iş.
     Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Değerli arkadaşım,

Bir kaç hafta bekleyelim istersen, bilanço ile daha rahat konuşuruz. Hisse bazında konuşmak, genele yönelik konuşmaktan daha kolay olur. Uygun görürsen, diğer şirketleri ilgili topiklerinde konuşalım. Mesela gusgr.

Klimasında işlerin iyi olmadığını biliyoruz, yurtiçi satışların yerlerde olduğunu aramızda bilmeyen var mı bilemiyorum... Bilmeyen varsa da gitsin en yakın bakkala yakalasın Efes, Cola, Pepsi satış elemanını sorsun bakalım bu sene kaç adet yeni soğutucu teslimatı yaptıklarını.....

Yabancı dediğimiz adamlar zaten Brezilya�lı Condor kendileriydi, firma sahibi. Baktı ki sezonda tüm siparişler Covid sebebiyle sıfır çekiyor, vurdu gitti malı.....

Sonuçta evet, şirket kötü değil, ama işler kötü.
    Gelecek sene 2. çeyrekte tekrar bir Global toparlanma söz konusu olabilirse ne ala.
    O zamana kadar bu hissede eğer ki spekülatif bir hareket olmayacaksa, hamallık yapılır diye düşünüyorum....

Bu arada bazı arkadaşlar gelip yalan yanlış mesajlar paylaşıyorlar, yok yabancı payı yüksekmiş, yok solunum cihazı üretimiymiş, yok hissede toplama amaçlı baskı varmış vs...

Lütfen dikkatli olmanızı, paylaşılan bilgileri filtrelemenizi önermek isterim.

Sevgiyle kalın, bol kazançlar...
    FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku
    Şimdi ptesi napıyoruz, en yakın bakkala tüneyip içecek pazarlamacılarını bekliyoruz. Ondan bilgi aldık mı, diğer bakkala bu sefer. 10 tane bakkaldan veri aldık mı tamam bu iş.

Bakkal mi kaldı . Kalsa bile bakkalda cola Efes Pepsi satış elemanı ne arasın. Ama isterseniz ben Istanbul havalimanında bulunan sadece bizim 22 tane işletmemizde toplam 88 adet klimasan markalı dik ve yatay +4 dolapların resmini atabilirim

5. Şaka bi yana işlerin iyi gitmediğini bakkala manava sorarak anlayamayız. Eğer şirket içi irtibatın yoksa. Bazı arkadaşlar yabancı satışta ya da alıma geçmediği için işlerin kötü olduğunı düşünüyorlar ama çok sağlıklı değil. En azından desteği dayanağı olmayan düşüncelerin burada paylaşılmaması gerekir. İhracat varsa tim verisini baz alırsın ki @hilmibozdağ arkadaşımız twiter da paylaşıyor. İncelemenizi tavsiye ederim. Yurt içi satışlarını ancak bilanço da görebileceğiz. Ciddi stok artışı vardı, ayrıca metalfrio'dan gelen alacaklar da var. Ama finansal tablo ya da ana şirkete yeniden borç verme durumu var mı, bunlar belirleyici olacak.

6. Yakınım bu şirkette çalışıyor. Şirket çalışıyor. Neyde sıkıntı var bilemiyorum.

7. Amcaoğlum da katmerciler de mavi yakalı. Ne zaman sorsam başımızı kaşıyacak vakit yok der, gelgelelim çok ciddi zararlar yazdığı dönemler oldu. Stok, borç yönetimi, finansal mühendislik gibi unsurlar bir şirket için çok önemli.
     Alıntı Originally Posted by Ertuğrul Yazıyı Oku
    Yakınım bu şirkette çalışıyor. Şirket çalışıyor. Neyde sıkıntı var bilemiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Evet bakkaldan marketten soğuk içeçek yada soğuk zincir ürünlerini dolabıyla birlikte alıyoruz bu ürünlerin satışı azalınca dolapta satılmıyor
    Bakkal market satış olmayınca bu dolaplarda tutmuyor ürünleri fişi çekiyor rafta tutuyor
    Migroslar büyük marketlerde hep şenocak dolapları fişleri çekilmiş eskimediği içinde yeni sipariş vermiyorlar her kes koronadan dolayı soğuk içeçekleri bırakmış dolaba koymuyorlar efes cola pepsi dondurmalar hepsi fişleri çekilmiş dolaplarda duruyor satılmadığı için bu nedenle iç satılar düşmüş stoklar artmışmış bekleyin bilançoya az kaldı beklenenden çok iyi geliyor gümbür gümbür
    Sayın Brain latife ettiniz heralde. Müşteri soğuk içecek bulamazsa yüzüne bile bakmıyor.

Sayfa 695/863 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •