Sayfa 494/863 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,945 - 3,952 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Ben de fikrimi soyleyeyim de bari icimde kalmasin; Enver isimli beyefendi ne yazik ki patlamis ve gerek Is gerekse Vakif uzerinden mallari icradan, tabana kadar satilmaktadir. O nedenle altta durmanin geregi yok, alim firsati seve seve verecektir.

Sirketin performansinin orta vadede (hatta kisa- ilk 3 aylik da dahil) hic de kotu olmadigi beklentimi koruyorum. En buyuk risk, tadarik zincirinde olusabilecek aksama ve gerekli hammaddeye ulasamamaktir.

Uygun yerlerden ben de Cautionary gibi bekliyor olacagim.
    Tedariğin yanında sipariş tarafı da bozulmaması gerekiyor.

Enver'in patladığını sanmam, aracı kurumlar malını reesen boşaltsa milyon lot olurdu her tabanda mal bitene kadar. Kendi kontrolünde satılıyordur likidite yaratmak için.

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Tedariğin yanında sipariş tarafı da bozulmaması gerekiyor.

Enver'in patladığını sanmam, aracı kurumlar malını reesen boşaltsa milyon lot olurdu her tabanda mal bitene kadar. Kendi kontrolünde satılıyordur likidite yaratmak için.
    Enver'in yalnizca bu tahtada islem yaptigini sanmiyorum. Dolayisiyla overallda yasadigi herhangi bir sikinti islem yaptigi herhangi bir tahtada gerekli miktarda satisi tetikleyecektir. Yani illaki bu tahtada patlamasi gerekmiyor ve tum Klimasan hisselerini satmak zorunda anlamina da gelmez.

Buyuk ihtimalle araci kurumlar, guvenli hissedecekleri noktaya kadar satis yapiyorlar. Yoksa bu tahta bu sekilde bir hareketi, yuksek sezonunun tam ortasinda hak etmese gerek.

3.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Enver'in yalnizca bu tahtada islem yaptigini sanmiyorum. Dolayisiyla overallda yasadigi herhangi bir sikinti islem yaptigi herhangi bir tahtada gerekli miktarda satisi tetikleyecektir. Yani illaki bu tahtada patlamasi gerekmiyor ve tum Klimasan hisselerini satmak zorunda anlamina da gelmez.

Buyuk ihtimalle araci kurumlar, guvenli hissedecekleri noktaya kadar satis yapiyorlar. Yoksa bu tahta bu sekilde bir hareketi, yuksek sezonunun tam ortasinda hak etmese gerek.
    Sadece klimasanda değil, Maalt, TS da patlamış gibi..Demekki doğruluk payı var gibi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7 milyon TL işlem hacmi var
    Allah aşkına dönen net lot sayısı kacta
    Adamın hisse boşalttığını düşünüyorsunuz

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Şu ana kadar tabanda 300.000 lot işlem oldu. Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    7 milyon TL işlem hacmi var
    Allah aşkına dönen net lot sayısı kacta
    Adamın hisse boşalttığını düşünüyorsunuz

Mi A1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    kaldıki boşaltsa ne olur ya boşaltsın ittirsin gitsin şu tahtadan daha iyi olmazmı.bilen biri açıklasın lütfen..

7. Bu nedenle yavru speklerin bulaştığı kağıtlar risk barındırıyor diyoruz. Adam zorda kalınca mecburi satışlar yapıyor, şu anki durum bunu gösteriyor...1-2 hafta endeksten negatif ayrışsa da, daha sonra hak ettiği yere gelir.

Olumlu açıdan bakarsak, kağıdın bu yavru spekten kurtulması orta- uzun vade avantajdır.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

8. en güvendiğimiz hisse idi. neler oluyor ..
    düştümü , yabancının aldığı hisse de düşüyormuş , way be

Sayfa 494/863 İlkİlk ... 394444484492493494495496504544594 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •