Special Days Image
Sayfa 311/863 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Yataş gibi olsa şuan fiyatının 50 olması gerekiyordu , yataşın karı daha az birde, bir şirket işini gücünü bırakıp kendi hisseleriyle manipülasyon yapıyorsa o şirkete el koyacaksın kardeşim , sen bırak hisse alma satma , eurobond git yatırım yap , cironu karını artırmaya odaklan , geri zekalı herifler dolar / euro yüzünden -10 zarar yazacaklar bu dönem bunların sığırlıkları yüzünden ,
    Aynen sizin gibi dusunuyor ve o nedenle daha once yazdigim hedefte bekliyorum. Mart ayinda yine hisseye gomulecegim.

Kizmak yok, darilmak yok.... Sacmalamak hic yok.

2. Bu da %3 eksiyi gördümü koşa koşa soluğu burda alıyor.. Mart ayında ne olacaksa hisseye gömülecekmiş.. İlk önce düşecekmiş arkadaş hisseye girecekmiş sonra çok yükselecekmiş.. Tam bir ky hülyası

3. Kişiye özel fiyat çıkacak demekki.Once fiyat düşecek sonra düşecek diyenlere haber verecekler onlar kagidi toplayacak ve sonra. Kağıt hediye hizla yükselecek.Ne güzel bir dünya.Ben mütevazı bir lotla takip ederken kağıt 12/13 lerden 8 lere gelmişti.o zamanda 4/5 lerden bahsediliyordu kağıt 16 Lara gelmisti.Simdi 23 lerden 18 lere geldi yine aynı senaryo.Bakalim bu sefer ve özellikle Şubat Mart'ta kaclari görecek.insallah bu yazıyı hatırlarız.

Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Bu da %3 eksiyi gördümü koşa koşa soluğu burda alıyor.. Mart ayında ne olacaksa hisseye gömülecekmiş.. İlk önce düşecekmiş arkadaş hisseye girecekmiş sonra çok yükselecekmiş.. Tam bir ky hülyası
    100.000 adet ile islem yaparken cok da kucuk yatirimci gibi hissetmedim acikcasi... Zamani geldi 10, zamani geldi 100 kademe kaldirma imkani tanidi tahtanin mevcut imkanlari.

Umarim sizin de mevcut imkanlariniz olur da konuyu rahat rahat detaylariz.

Mart ayinda gorusmek uzere.... Zaten daha onceki degerlendirmelerimde nicin Mart 2020'yi hedefledigimi yazmistim, lutfen detayi orada bulabilirsiniz.

Hepinize bol kazanclar.

Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Kişiye özel fiyat çıkacak demekki.Once fiyat düşecek sonra düşecek diyenlere haber verecekler onlar kagidi toplayacak ve sonra. Kağıt hediye hizla yükselecek.Ne güzel bir dünya.Ben mütevazı bir lotla takip ederken kağıt 12/13 lerden 8 lere gelmişti.o zamanda 4/5 lerden bahsediliyordu kağıt 16 Lara gelmisti.Simdi 23 lerden 18 lere geldi yine aynı senaryo.Bakalim bu sefer ve özellikle Şubat Mart'ta kaclari görecek.insallah bu yazıyı hatırlarız.
    Hafizaniz sizi yaniltiyor olsa gerek, yasiniz geregi sanirim. Hic bir zaman 4.00- 5.00 tl yi bekledigimi soylemedim, hisseyi 17.30 lardan satarken zaten maliyetim o kadar idi.

13.xx fiyatlarindan geri almayi hedefliyorum.

Neyse, lutfen siz eglenmenize bakin, hayat her yasta guzel... Sizin yasinizda zaten para o kadar onemli olmasa gerek...

Saygilar, sevgiler.

6.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    100.000 adet ile islem yaparken cok da kucuk yatirimci gibi hissetmedim acikcasi... Zamani geldi 10, zamani geldi 100 kademe kaldirma imkani tanidi tahtanin mevcut imkanlari.

Umarim sizin de mevcut imkanlariniz olur da konuyu rahat rahat detaylariz.

Mart ayinda gorusmek uzere.... Zaten daha onceki degerlendirmelerimde nicin Mart 2020'yi hedefledigimi yazmistim, lutfen detayi orada bulabilirsiniz.

Hepinize bol kazanclar.
    Bu artık bist100. Çok da dikkat çektiler Eurobond vs. Bilançolar iyi gelebilir 3 çeyrek, bu çeyrekten başlamak üzere.

Ben öyle bir mal oranında ve öyle bir maliyetteyim ki ne giderse üzülürüm ne düşerse, yataya bağlamasın yeter (Kesin öyle yapacak şimdi bak)

7. Sn Eva ben gerçekten adrenalin olsun diye takılıyorum.faizden biraz fazla kazandan kazandım diyorum.Onemli olan yaş 63 olmuş beyni zinde tutmak.Cok ters zararların olmaz ise ben kendi adıma faydalı görüyorum borsayı.Bol kazançlar.birde bir lafım vardır benim.BORSADA KAYBETMEMEK DE BİR KARDİR.İyi hafta sonları.

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Hafizaniz sizi yaniltiyor olsa gerek, yasiniz geregi sanirim. Hic bir zaman 4.00- 5.00 tl yi bekledigimi soylemedim, hisseyi 17.30 lardan satarken zaten maliyetim o kadar idi.

13.xx fiyatlarindan geri almayi hedefliyorum.

Neyse, lutfen siz eglenmenize bakin, hayat her yasta guzel... Sizin yasinizda zaten para o kadar onemli olmasa gerek...

Saygilar, sevgiler.
    Akyatirimdan bile ölücü çıktın
    İnsafın batsın 15,1 TL fiyat bicene bile rahmet okutuyorsun

Sayfa 311/863 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361411811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •