Sayfa 363/863 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Bence bilanço açıklanma tarihi ne kadar 10 Mart'ta olsa şirketler çok daha önce açikliyor.Yani pazartesi 3 Şubat itibariyle bilançolar peyderpey dökülmeye başlar.Bu arada ilk 3 aylık döneminde 1 ayı gitti.hani beklenti buyukya😄

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Sonunda ifşa ettiniz enverimi

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Muhtemelen odur. Klimasanda elinde kalmamış gibi ve elinde olanlara orta ve uzun da güvenli liman diyor.
    Sunumu demek istedi şimdi başka hisselerdeyim isim bitsin geleceğim sabredin.
    Bence kimsenin gelmesine gerek yok. Beklentimiz deki gibi bilanço açıklasın gerisi teferruat...
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Bir ara Panda Ayhan ile Big trader kapışmıştı twetter da. O zaman panda Ayhan Big traderin Enver Çevik olduğunu ima eden bir yazı yazmıştı.
    Bence doğru olma ihtimali yüksek...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Big trader in E.Cevik olabileceğini yazmıştım geçenlerde. Yanılmamışım.

O resmi hemen kaldırdı ifşa oldum diye panik yaptı sanırım.

Kim bilir belki burayı da okuyordur. Belki de yaziyordur.

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Muhtemelen odur. Klimasanda elinde kalmamış gibi ve elinde olanlara orta ve uzun da güvenli liman diyor.
    Sunumu demek istedi şimdi başka hisselerdeyim isim bitsin geleceğim sabredin.
    Bence kimsenin gelmesine gerek yok. Beklentimiz deki gibi bilanço açıklasın gerisi teferruat...
    O resim portföy resmi değil. Gün içi emir listesinin resmi.
    Zaten bu adamin en az 10 kurumda hesabi vardır. Yani bu resme bakarak elinde klima kalmamis demek yanlış olur .

5. Bakalım bana cevap verecek mi

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

virüsün dünya borsalarına yaptığı;

bist100 yine iyi dayandı.

bakalım önümüzdeki haftayı nasıl kapatacağız?
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

7. ING raporuna göre corona virüs nedeniyle Çin büyümesinde %1 yavaşlama olması halinde ülkeler olumsuz etkileniyor. Türkiye hariç. Twitter’da bu paylaşımı buldum. İlgili raporu bulamadım. Bulan olursa paylaşabilir mi?

Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    ING raporuna göre corona virüs nedeniyle Çin büyümesinde %1 yavaşlama olması halinde ülkeler olumsuz etkileniyor. Türkiye hariç. Twitter’da bu paylaşımı buldum. İlgili raporu bulamadım. Bulan olursa paylaşabilir mi?
    https://think.ing.com/articles/coron...rket-fall-out/
    Türkçe bulamadım. İngilizce bilmiyorsanız google çeviri ile sayfayı direk çevirdiğinizde çok güzel çeviriyor.
    Edit: Bu grafik 2016 yılında yayımlanmış IMF tarafından
    Saygılar ..
    Son düzenleme : CahilCuhela; 01-02-2020 saat: 13:04.

Sayfa 363/863 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •