Sayfa 365/863 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Geeeel bilanço geeeel.

2.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku

keşke o kadar kar gelse toplam 140 civarı eder sermaye /kar deyince 30 lu rakamlar çıkıyor...Bide bunun bu senesi var....

3.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    keşke o kadar kar gelse toplam 140 civarı eder sermaye /kar deyince 30 lu rakamlar çıkıyor...Bide bunun bu senesi var....
    Benim beklentim daha yüksek. 145/50 civarı bekliyorum.
    Bugüne kadar yaptığım son 4 ceyrek analizime göre hep benim beklentim üzeri geldi. Yıl sonu toplama olunca hesap biraz daha farklı olabiliyor. (9 aylık hariç).
    Fazla değil en geç 1 ay sonra belli olur..
    Bol kazançlar.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2020 yilinda ki büyüme ve karlılığa odaklanmali
    2019 karı 120 milyon TL üzerinde benim için yeterlidir

5. 24,600 der teknik fal bakalı ne gösterecek
    ytd deli saçmasıdır

TİM/Gülle: İhracatta Ocak ayı rekoru kırdık
    Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, Bloomberg HT'ye bugün açıklanan ihracat rakamlarını değerlendirdi.

Ocak ihracatının 14 milyar 765 milyon dolarla ocak ayı rekoru kırdığını belirten Gülle, "İnşallah düzelen ekonomik koşullar ve dünya konjonktürünün de etkisiyle her ay rekorları yenileyeceğiz..." dedi.

Otomotiv, kimya ve hazır giyimin ihracatta ilk 3 sektör olduğunu kaydeden Gülle tüm sektörlerde artış olduğunu, çelik sektöründe ise bazı faktörler nedeniyle düşüş olduğunu kaydetti.

Parite etkisinin geçen yıl ihracata 5 milyar dolarlık negatif katkısı olduğunu belirten Gülle "bu ay da parite etkisiyle 200 milyon dolarlık eksik rakam açıkladık" dedi.

SALGININ İHRACATA ETKİSİ

Çin'deki koronavirüs salgınının ihracata etkisini değerlendirmek için erken olduğunu belirten Gülle "Salgının boyutuyla ilgili çok netlik yok, kısa zamanda ticaretimize etkisi çok mümkün değil ama uzun sürerse etkisi olur. Şu an mal ticaretiyle ilgili bir sorun yok.." ifadesini kullandı.

"İHRACATÇININ GÜNDEMİNDE KUR YOK"

Kurun istikrarlı olması gerektiğini dile getiren Gülle "Şu an ihracatçının gündeminde kur meselesi yok. Merkez Bankası'nın politikasını destekliyoruz, cesurca adımlar attı, bizim için istikrar önemli, piyasanın sakinleşmesi, güvenin yükselmesi önemli." yorumunu yaptı.

İhracat hedeflerinin 200 milyar dolar olduğunu belirten Gülle "Konjonktürü de iyi yönetirsek ihracatta yeni rekorlara ulaşırız" diye konuştu.

7. Haydi k irarsin 22.00 yi

8. Oo Enver abi gelmiş

Sayfa 365/863 İlkİlk ... 265315355363364365366367375415465 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •