Sayfa 844/863 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,745 - 6,752 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Kur riskini yönetemiyen firma herzaman sorun yasamaya maruz kalır...Kaldıkı kurun nereye gidecegi belli olmayan ekonomilerde kur riski almak BÜYÜK RİSK ..
    Ozkaynaklar kullanilabilir.Sermaye artisi ile borclar kapatilabilir..Bunlara ortaklarda onay verir..

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Klimasan hep böyleydi zaten. Eurobond lardan hep zarar yazardı. Maalesef kendilerini bu konuda geliştirmemişler. Ama satışların artması yani ciro artışı güzel aslında.

Yazdıklarım ve çizdiklerim asla ve asl yatırım tavsiyesi olamaz....
    Yazdıklarım ve Çizdiklerim asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir. Tamamen kendimi geliştirmek adına karalamalardır.

3. Sıkıntı büyük

4. 10 gün arayla bakıyorum fiyatı yine aynı çek 5-6 lira defter değerine alalım bu fiyatlardan taşırım.Riskin çok getirin az.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by bdl Yazıyı Oku
    10 gün arayla bakıyorum fiyatı yine aynı çek 5-6 lira defter değerine alalım bu fiyatlardan taşırım.Riskin çok getirin az.

Oldu olacak nominal değerine insin oradan al, nedir bu sendeki KLMASAN aşkı. Başka kağıtmı yok madem bukadar riskli git başka riski az kağıt al kardeşim nokta...
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

6.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Oldu olacak nominal değerine insin oradan al, nedir bu sendeki KLMASAN aşkı. Başka kağıtmı yok madem bukadar riskli git başka riski az kağıt al kardeşim nokta...
    Ben eski bir yatirimcisiyim bu kağıdın.Fabrikasini gezdim.Buralar bilanço kaynaklı pahalı geliyor.Firsat sunarlarsa ortak olup risk alırım.Sizler borsayı ne sanıyorsunuz?Semt pazarında domates alırken 2 TL ucuz hangisi ona bakan milletiz.Yorum için teşekkür

7. Arada bakıyorum hala aynısın.Biz kazandıkça fiyatını sabit tutuyorsun.Canımızı çektiriyorsun ama bilançonu duzeltmedigin sürece olmaz 😁yaratan sabır versin yatırımcısına

8. 10 gün arayla bakıyorum yine değişen birşey yok 12.5 üstüne atsa alacagim.Ya da 6 liralara gelse aynı şekilde bekleme modunda devam ediyorum.

Sayfa 844/863 İlkİlk ... 344744794834842843844845846854 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •