Sayfa 433/863 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Bu kadar güzel bilancoya , yapılan bunca tezaruata rağmen biz yatırımcısına resmen kafa tutuyor.Spek tutar ona boynumuz kıldan ince.Esas sitem şirkete..kağıdına sahip çıkamıyor.Arsaya eurobonda yatırım yapiyor yatırımcısını görmemezlikten geliyor.Spekin oyununu bozmuyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    vergi dairesi açıklandığına göre konsolıde bilanço bekleniyor...tamamda butun bu burokratık düzenlemeler spekülatörlerin ekmeğine yağ suruyor...yıllardır böyle...eşzamanlı niye açıklanmaz açıklanamaz...Koskoca Bankalar kesin bilançoyu açıklayalı 15 gun oldu..bunların uzaması borsadan soğutuyor ınsanı...Takımlar için girilmez batak denirdi.Değisen ne olduda uçtu gittiler.gözümüz yok...gerçek reel sektör kağıtları kar açıklasada süründürüyor..
    Ancak türkiyede olur bu , vukun bir hükmü yok niye açıklatıyorsun anlamıyorum , saçma sapan şeyler ya , bu spk mıdır nedir , ismide organize terör örgütü adı gibi aynı , beş para etmez işlevsiz bir kurum , imkb desen rulet masası gibi aynı , çok sert dijital önlemler olmadıkça bu borsada düzelmez , ky da spek denilen teröristlerin oyuncağı olur

3.  Alıntı Originally Posted by Phantom Yazıyı Oku
    Klimasan'ın gelir büyümesinin son çeyrekte %10'a yavaşlamasını ve yılı %40 büyümeyle kapatmalarını bekliyoruz. Faaliyet kar marjının geçen yılın zayıf bazının üzerine 3,6 puan iyileşmesini ve %11,4 seviyesinde oluşmasını bekliyoruz. Finansal yatırımların değer artışı kazancı 37mn TL seviyesindeki net kar tahminimizi desteklemektedir.
    Ak yatırımın yorumu, vd. karında detayları göremiyoruz. Ytd.
    Ben göremedim dostum bunu

4. Bunu biliyorum , ben bugün yeni bir şey açıkladılar sanmıştım , 👍

Enver reis sağolsun yabancı satışı ve gelen satışları karşılıyor
    Bazen diyorum bizim ayıboğanın çok mu üzerine gidiyoruz
    Sağolsun tahta buralara kadar onun sayesinde geldi, seviyoruz seni Enver ama gözümüz üzerinde he

Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    3 hafta önce ceza yemişim forumdan, az önce özel mesajlara bakarken farkettim.

Haftalardır foruma girmediğimden haberim bile yoktu

Son yazdığımın bir miktarını sileyim bari, siyasi en ufak şey yazınca cezayı yapıştırıyorlar herhalde artık...

Selamlar,

Benzer seyler benim icin de gecerli, eski aktifligim yok. Burada kazandiklarimi Kozaa ve Petkm'e kanalize ettim, hisseler de hic hareket etmiyor neredeyse. Gerci iyi yatirim sikici olanidir derler, ona guveniyorum.

Heyecan icin az bir kisim da buraya kanalize edeyim diyorum, alirsan alirken haber ver lutfen. Benim stratejim biraz daha beklemem gerektirdigini dusunduruyor, nasilsa bu da Petkm gibi oldugu yere cakilip kaldi sayilir.

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Selamlar,

Benzer seyler benim icin de gecerli, eski aktifligim yok. Burada kazandiklarimi Kozaa ve Petkm'e kanalize ettim, hisseler de hic hareket etmiyor neredeyse. Gerci iyi yatirim sikici olanidir derler, ona guveniyorum.

Heyecan icin az bir kisim da buraya kanalize edeyim diyorum, alirsan alirken haber ver lutfen. Benim stratejim biraz daha beklemem gerektirdigini dusunduruyor, nasilsa bu da Petkm gibi oldugu yere cakilip kaldi sayilir.
    İngilizce klavyeyi değiştirmenizi şiddetle tavsiye ediyorum Petkmde ben de varım
    Petkimin vakti var bence buralarda debelenmesi, sancılanması gayet normal. Aylardır düşenini yeni kırdı .. Bilanço veya bir haberle itilmesi lazım

Sayfa 433/863 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •