Sayfa 737/863 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,889 - 5,896 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Kur konusunda hemfikiriz. Şuanda 9 aylık kurda. Kar zarar yok. Aşağı her gelişi kar yazar. Fiyat hedefi konusunda fiyat vermem doğru olmaz ancak tüm rekorları egale edildiği bir piyasada pşrimsiz kalan ender hisselerden. (Hep 4 TL den şuraya geldi söylenirde her ne hikmetse 2017 yılında 7 TL den 4 TL kere indiği söylenmez. Yanı 4 yılda %100 artmış..)
    Emsalleriyle ve sektör ortalamasına bakın..
     Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Kurlar bu şekilde devam eder -ki muhtemeldir 31.12 de 7.00 ve altında kapanırsa klimasan 15milyon sırf bu konudan net kar yazar 3 çeyrek performansınıda sürdürürse ertelenmiş talepler ve aşı konuları nedeniyle iyi olacaktır yılsonu net kar tahminim
    60 milyon dur
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2. Siz yazarken ben bunu tahmin ederek zaten açıkladım..

Pasta büyük olursa bu işin içinde bir firma neden olmasın. Ancak ben yorumu hiç bu iş yok gözüyle yaptım. Sektörün hem yurt içi hem yurt dışı sayılı firmalarından klımasan değeri 70 milyon dolar. Vay be..
     Alıntı Originally Posted by Aydi23 Yazıyı Oku
    Klimasan 4 liradan 20 liraya kar açıklayarak geldi yani bilançolarla geldi,ben aslında şunu kasdetmiştim 1 yıldır para kazanamayan şirket ancak ayakta dururken olmayacak duaya amin diyip bu külfetli arge çalışmasının altına girmez düşüncesini dahi aklından geçirmez.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Aslında enbüyük yanlış bu firmanın adının klimasan olması bu firma klima üretmiyor soğutucu ve derin dondurucu dolaplar üretiyor
    Klima farklı dondurucu farklı adını değiştirse herkes gerçek üretim ve faaliyetini algılasa bunu iki katı eder

4. Safkar da klimasanda tavan. Ne sis yandı ne kebap

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Sakın bugüne kanıp hissenizden olmayın
    Hedef belli

Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Yarın beklediğim dönem başlıyor şubat21 e kadar
    50-75 inş. Pandemiden dolayı 8 ay gecikme oldu ama aşı ile birlikte 3 haneli rakamlara çıkma olasılığıda doğmuş oldu
    Bazıları için Sıkıcı bir dönem olacak sürekli satış sıfır tavan görmekten işlem yapamayacaklar

6.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Safkar da klimasanda tavan. Ne sis yandı ne kebap

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ustat aslana benziyor dimi...

7. Elinde olanlara hayirli olsun.biz 1 lotla takipte kaldik mecburen.nasip

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by yuzdeoncu Yazıyı Oku
    Elinde olanlara hayirli olsun.biz 1 lotla takipte kaldik mecburen.nasip

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hayirlisi olsun yuzdeon yapmis oldun

Sayfa 737/863 İlkİlk ... 237637687727735736737738739747787837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •