Sayfa 739/863 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,905 - 5,912 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Teknik temel hikaye investing te haftasonu çok dillendi almak için yarışıyor herkes , sonlarını tain etmek zor değil.
    Genelde sabah erkenden tavan yapıp günü öyle kapattığı zaman ertesi gün sağlam bir yüzde 4 düşeri oluyor. Bakalım yarın ne olacak.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Genelde sabah erkenden tavan yapıp günü öyle kapattığı zaman ertesi gün sağlam bir yüzde 4 düşeri oluyor. Bakalım yarın ne olacak.

bu sefer beklentı var korkma

3. Vay be klmsn tavan yapmış.. Ne yalan söyleyim serdar kazancı için sevindim.. Yıllardır klmsn da. Geçen yıl meşhur 9.xx 23 hareketinde burdaydık, bilançolar vadettiği gibi gelmeyince ayrılmıştır.. Uzun zamandır da takip etmiyorum sayın brain hala arada gelip gaz veriyor mu?

4. Eski sayfalara gidince gördüm, bellekimi de brain de hala burdaymış.. İnşallah hakkettiği yerlere gelir..

5. Sn. Brain gelince genelde düşerdi ama bu sefer tavanı vurdu hayırlı olsun hepimize. Bakalım nereye kadarmış nefesi bende mal çok değil ama gene var maliyet de baya aşağılarda nasip bakalım

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Daha öncede demiştim. Henüz daha alacağım çok.. 1 yıl daha buradayım. Arada yazıyorum. Tekke ve çorba olayı..
     Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Eski sayfalara gidince gördüm, bellekimi de brain de hala burdaymış.. İnşallah hakkettiği yerlere gelir..
    YAL-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

7.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Ben 44 lerden aldım. 3 yıl boyunca 25-35 arası süründü. Bedelsiz di limandi, Irak'ın yeniden inşası kanal İstanbul diye diye 3 yıl taşıdık . En sonunda ben kol kestim. Tekrar 48 leri gördü sonra oyakc olarak birleşti. Yani benim için boşa giden koca üç yıl. İspartakus belki kazanmıştır bilmiyorum.

yok be kafa kaya çıktık diye sevindik...birleşmeyi beklemedik hıyar gibi..

ytd...

Alıntı Originally Posted by cenkbjk Yazıyı Oku
    Vay be klmsn tavan yapmış.. Ne yalan söyleyim serdar kazancı için sevindim.. Yıllardır klmsn da. Geçen yıl meşhur 9.xx 23 hareketinde burdaydık, bilançolar vadettiği gibi gelmeyince ayrılmıştır.. Uzun zamandır da takip etmiyorum sayın brain hala arada gelip gaz veriyor mu?
    Ben kazanacagimi kazandim
    Tek hisse girer yillarca beklerim
    Hissede payim yok

Sayfa 739/863 İlkİlk ... 239639689729737738739740741749789839 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •