Sayfa 766/863 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Bir süre önce hayırlı bir iş için ihtiyacım nedeniyle tüm hisselerimden çıktım ancak arasıra sizleri okuyorum bir duyumumu sizlerle paylaşmak isterim klima sermayesini 250.000.000.000 tlye bedelsiz artıracakmış gerçekleşirse emeklerinizin karşılığını onlarca kat alırsınız hepiniz uzun süredir klimaya yatırımcısınız hakkettiniz sizlerin adına çok sevindim
    İnşallah sabrınızın karşılığını alırsınız
    Çok teşekkür ediyorum sağolasın.

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Brain Yazıyı Oku
    Bir süre önce hayırlı bir iş için ihtiyacım nedeniyle tüm hisselerimden çıktım ancak arasıra sizleri okuyorum bir duyumumu sizlerle paylaşmak isterim klima sermayesini 250.000.000.000 tlye bedelsiz artıracakmış gerçekleşirse emeklerinizin karşılığını onlarca kat alırsınız hepiniz uzun süredir klimaya yatırımcısınız hakkettiniz sizlerin adına çok sevindim
    İnşallah sabrınızın karşılığını alırsınız🙏
    Sizin ya paranız çok ya arkanız sağlam.Önceki mesajlarınıza baktım ikinci ihtimal kuvvetli☺

3.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sizin ya paranız çok ya arkanız sağlam.Önceki mesajlarınıza baktım ikinci ihtimal kuvvetli
    Klasik bizim brain.
    Duyum almışmış.

4.  Alıntı Originally Posted by moonglow61 Yazıyı Oku
    Sizin ya paranız çok ya arkanız sağlam.Önceki mesajlarınıza baktım ikinci ihtimal kuvvetli
    Merakımdan soruyorum. Bundan nasıl böyle bir sonuç çıkardın

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Arkadaşlar durum nedir takaslarda?
    Moral bulacak bişey var mı?

SM-G900FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Merakımdan soruyorum. Bundan nasıl böyle bir sonuç çıkardın

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Spk özellikle fiyat ve haber konularinda ciddi para cezalari uyguluyor Sn.Hectoral.

klmsn'ın kayıtlı sermaye tavanı 100.000.000 tl'sıdır. eğer bedelsiz bir sermaye artışı yapacak ise kayıtlı sermaye tavanı sınırları içinde bir sermaye artışı yapabilir.

sözü edilen miktarda bir sermaye artışı yapılacaksa da öncelikle kayıtlı sermaye tavanını yükseltmesi gerekir. bu tür duyum açıklamaları yatırımcıyı yanıltmaktadır.

çin'den gelecek aşıların yarın sabah istanbul' a gelmesi bekleniyor. bu aşıların belli bir derece aralığında saklanması gerektiği açıklandı. hastane ve sağlık ocaklarında ve aşıların yapılacağı yerlerde her halde gerekli tedbirler alınmıştır.
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Reuters'a konuşan SinoVac araştırmacısı Gang Zeng, aşının 2-8 derece arasında üç yıla kadar saklanabilme ihtimalinin bulunduğunu söylüyor.

Bu durum özellikle soğuk zincir veya altyapısı iyi olmayan ülkelerde önemli bir avantaj.

BioNTech/Pfizer aşısının ise -70 derecede saklanması gerekiyor. Aşı beş gün boyunca normal buzdolabı sıcaklığında dayanıyor.

Moderna aşısının ise -20 derecede altı aya kadar saklanabileceği, normal buzdolabı sıcaklığında ise 30 güne kadar dayanabileceği belirtiliyor.

Bu aşıların yoksul ülkelerde saklanması ve dağıtılmasının önünde lojistik zorluklar bulunuyor.

kaynak:https://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-55162850
    Burada yer alan bilgi, yorum ve öngörüler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

Sayfa 766/863 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •