Sayfa 827/863 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. En basitinden Klimasan yönetimi kucuk yatirimcisına yanlıs yapti.Bilancoda oyle yada boyle 50 milyon kusùr kar acikladigi gun taban gosteriyor..Ne oldu fabrika mi kapandi.Urettigi urunlerin alternatifimi cıkti da bunlar onune gelene verdiler malı.Bide yabanci ortakli kagit.Hepsi aynı kafa..Sunu unutmayin kucuk yatirimci 300/500 bilemedin 2000 lot malini satar zararina gider ama Alacaginiz beddualar uzerinizde kalir...Biraz insaf lutfen.

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar herkese merhaba, tam 5 yıldır Klimsan yatırımcısıyım. Bu fotoğrafı geçmişte 2 sefer gördüm. Patronlar güvenilir değil. Patron sürekli döngüsel hareket yapıyor. Bilanço ile oynuyor algı olusturup hisse fiyatını aşağıya basıyor sonra malı topluyor ve bir süre sonra hisseyi yükseltip satış yapıyor. Patronun bu hareketlerini bir tarafa koyarsak şirket çatır çatır üretim yapıyor, yurtdışına mal satıyor. Yani üretim ve satışta sorun yok. Orta vadede yeni tepeler görebiliriz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

3. 9.70 de bekliyorum yarin sn tahta yapici tahta sahibi patron ne derseniz deyin...kagıdı bukelemun gibi yaptınız..

4. Tsk.ler..biraz gec oldu ama oldu.Artik bu kadar eziyet yeter..Hedef 10 lu rakamlar...
     Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    9.70 de bekliyorum yarin sn tahta yapici tahta sahibi patron ne derseniz deyin...kagıdı bukelemun gibi yaptınız..

5. Piyasa değeri 765 milyon , 9 aylık sadece ihracatı 525 milyon. Bu Metalfrio da Garanti gibi yarın gönüllü çağrı yaparsa şaşırmayın. Kağıt bedavanın bedavası. Ne kadar baskı no kadar kelepir hisse demek. Bizim SPK da uyusun.

#KLMSN

M2007J17G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Ne desek bos.klimasan bombos

7. Bir bilancoyu dogru durust aciklayamayan bunu 1 hafta sonra farkeden firma .Ya kisilerde bir zarar ziyan olustu ise.KURUMSALLİK BASKA BİSEY.

8. Yüksek döviz açık pozisyonu var son çeyrekte 50 milyon üstü zarar açıklayacak gibi duruyor fiyatlama temelle %100 orantılı
    nasıl şu ara döviz fazlası enka şişe ereğli vs uçuyorsa döviz açığı olanlarda düşecek yada yerinde sayacak kaçınılmaz durum

Sayfa 827/863 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •