Sayfa 491/863 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,921 - 3,928 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. İyi piyasada hisseyi baskilayip ederini bir türlü göstermeyen çakallar kötü piyasada böyle sığınacak ky ararsınız. Beter olun..
    birazda sizin burnunuz surtsun. Bizim acelemiz yok. Vaktimizde var..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Ben de Q4 aciklanmasinin ertesi gunu icin bir fiyat on gorusunde bulunayim bari, Mart 2020 icin; 13.20 TL.

Sebebi de; gecen seneki(2018) Q4 karinin yeni aciklanacak(2019) kar uzerinde negatif etkide bulunacagi beklentisidir.

Her zamanki gibi; hepinize bol kazanclar.

Bayrak formasyonundaki sapa aman dikkat !!!
    Her ne kadar beklentilerin otesinde bir kriz sebebiyle de olsa fiyat on gordugum seviyeye geldi.

Musaadenizle ben tekrar almaya, yavas yavas mallanmaya basliyorum. Hedefim bu sene icinde %50 uzeri kar ile satmak.

Herkese orta vadede de olsa bol kazanclar.

3. Gerçekten burdan giriyomusun Eva teyze . Kademeli mi komplemi.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Gerçekten burdan giriyomusun Eva teyze . Kademeli mi komplemi.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dipten aliyoruz iste ne guzel... 5 er 10 ar bin adetle basliyoruz, komple giris bana uymaz, bir de spekle mi ugrasacaz ya.

Zamani geldiginde sonradan gelen Ibagatir gibi arkadaslara hisseyi teslim edip, yeni turu bekleyecegiz. Hissenin eski gediklileri de yavas yavas geri gelirler zaten.

Vay be endeks ile beraber tepki bile vermedik ...

6.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    Dipten aliyoruz iste ne guzel... 5 er 10 ar bin adetle basliyoruz, komple giris bana uymaz, bir de spekle mi ugrasacaz ya.

Zamani geldiginde sonradan gelen Ibagatir gibi arkadaslara hisseyi teslim edip, yeni turu bekleyecegiz. Hissenin eski gediklileri de yavas yavas geri gelirler zaten.
    Bugün ben de tekrar alıma başladım...karınca misali safımız belli olsun...düşüş devam ederse parça parça alıma devam ederim.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Hoşgeldin Cauti abi
    Şükür kalkmaya başladı tabandan ...

8.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Hoşgeldin Cauti abi
    Şükür kalkmaya başladı tabandan ...
    Elim uğurludur
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Sayfa 491/863 İlkİlk ... 391441481489490491492493501541591 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •