Sayfa 719/863 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. hocam o kadar incelemişsiniz de ne üretildiğinden pazarlandığından satış yapıldığınızdan bi habersiniz.. soğutucu dolap üretimi yapmakta şirket klima değil
     Alıntı Originally Posted by İlhan Aslan Yazıyı Oku
    Hocam siz dalga geçiyorsunuz ama gerçekten bir dünya devi bu konuda Grubu ben inceledim belki bu günlerde hisse performansına yansımıyor olabilir. brezilyalı Yönetim Kurulu başkanında iş yok demekki

.

2.  Alıntı Originally Posted by bilmemkiniçin Yazıyı Oku
    hocam o kadar incelemişsiniz de ne üretildiğinden pazarlandığından satış yapıldığınızdan bi habersiniz.. soğutucu dolap üretimi yapmakta şirket klima değil
    Yav soğutma sektöründeki bir şirket birkaç değişiklik yaparak oto klimasi uretemezmi? Mevcut bandında çikolata üretmesini beklemiyoruz ki.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. üretemez hocam çok net üretemez. üretecekse de bunun ARGE si lazım alt yapısı lazım vb.. yıllarını alır.. hepsi spekilasyon. bunu üretmesine de gerek yok geçen yılki satış rakamlarını yakalasın fk sını biraz düşürsün, şirket değerini arttırsın zaten uçar.

4.  Alıntı Originally Posted by bilmemkiniçin Yazıyı Oku
    üretemez hocam çok net üretemez. üretecekse de bunun ARGE si lazım alt yapısı lazım vb.. yıllarını alır.. hepsi spekilasyon. bunu üretmesine de gerek yok geçen yılki satış rakamlarını yakalasın fk sını biraz düşürsün, şirket değerini arttırsın zaten uçar.
    Hocam ticari buzdolaplarindan arka koltuklarin altina monte etseler olmaz mi?☺Şaka bir yana şu bilanço gelse de millet ızdıraptan kurtulsa.Hisseyi şamar oğlanına çevirdiler.

Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku
    Şirkete mail attım togg hakkında. Yürütülen bir proje olmadığı söylendi bu sabah gelen cevapta. Ekran görselini telefondan buraya atamadım.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Boyle bir proje yok demiş.

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yav soğutma sektöründeki bir şirket birkaç değişiklik yaparak oto klimasi uretemezmi? Mevcut bandında çikolata üretmesini beklemiyoruz ki.

Buralar sana emanet gardasim sahip cikasin

7.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    Buralar sana emanet gardasim sahip cikasin
    Eyvallah

8. Klimasan, üretim yapan kar eden, büyüme hesefi olan iyi bir şirket. 3 yıldır hissedeyim. Hisseye yatırdığım parayı geri alalı 1.5 yıl oldu. Kalan hisselerimin maliyeti sıfır ve hissede kalmaya devam ediyorum. Yalnız forumda bazı arkadaşlar resmen spekülasyon yapıyor. Aman dikkat edin! Kısa vadede neyin ne olacağı belli olmaz. Bu hisse sabır gerektiren bir hissedir.

Sayfa 719/863 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •