Sayfa 443/863 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    iş verdi yapıkredi aldı ama takoz koyanda hep yapıkredi)
    Hisseyi maymuna kimin çevirdiğini bilmeyen yok. Bu işleminde iş ve mery üzerinden yapıldığında da belli. Hatta yapaninda henüz daha yayı germedigi diğer hisselerdede işi bitmediği aşikar.
    Şirket bunun neresinde?
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

2.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Hisseyi maymuna kimin çevirdiğini bilmeyen yok. Bu işleminde iş ve mery üzerinden yapıldığında da belli. Hatta yapaninda henüz daha yayı germedigi diğer hisselerdede işi bitmediği aşikar.
    Şirket bunun neresinde?
    tahtanın temeline inanıp güvenmesem senin yaptığın tahatanın vede buna izin veren patronun ta.... der çıkardım ben bu kadar aptal tahta yapıcısı görmedim 20 ye 2 lot koymuş ya....
    ytd deli saçmasıdır

3.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    tahtanın temeline inanıp güvenmesem senin yaptığın tahatanın vede buna izin veren patronun ta.... der çıkardım ben bu kadar aptal tahta yapıcısı görmedim 20 ye 2 lot koymuş ya....
    Aynen..
    beni şuanda tutan tek şey bilançosu..yoksa bu yapılanları izleyen sirketle ilgili zerre olumlu düşüncemde yok.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

4. Yapmayın ortaklar düştükçe aliyoruz.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Yapmayın ortaklar düştükçe aliyoruz.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Benim kızdığım koca firmanın birilerinin oyuncağı olması.
    Yok böyle bir dünya. Bu şekilde dünya markası olunmaz. Hisselerinde dalga geçiyor adam. Ez geç. Gücün mu yok. Bir iki kez duman et bakalım yanasabiliyor mu. Biz hisseye (bilançoya) guveniyoruzda bu yönetim boşluğu canımızı sıkıyor. (Tabi şirket bu işin neresinde?)

6.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Benim kızdığım koca firmanın birilerinin oyuncağı olması.
    Yok böyle bir dünya. Bu şekilde dünya markası olunmaz. Hisselerinde dalga geçiyor adam. Ez geç. Gücün mu yok. Bir iki kez duman et bakalım yanasabiliyor mu. Biz hisseye (bilançoya) guveniyoruzda bu yönetim boşluğu canımızı sıkıyor. (Tabi şirket bu işin neresinde?)
    Valla şirketin piyasa değeri artmasından hiç hoşnut olduğunu sanmıyorum. Düşsün diye düşündüklerini hissediyorum hatta. Lakin son sözü piyasa söyler.. Herkes de bunu kabullenir.
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

7.  Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    Valla şirketin piyasa değeri artmasından hiç hoşnut olduğunu sanmıyorum. Düşsün diye düşündüklerini hissediyorum hatta. Lakin son sözü piyasa söyler.. Herkes de bunu kabullenir.
    Keşke söz söyleme işini piyasaya bıraksalar...

8. 50 kademede al al al ...yok çok çıkmasın ver ver ver...nu bu ...biri senaryoyu yazmış bize seyrettiriyor...Firma duşunduğumuz gibi kurumsal yaklaşıp bilançomuz...….tarihinde açıklanacaktır dese bu günlük streslerde azalır...Birçok BUYUK firma bİLANÇONUN NEZAMAN AÇIKLANACAĞINI BİLE AÇIKLIYOR...Mesaj alınmıştır umarım...

Sayfa 443/863 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •