Sayfa 822/863 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 6,569 - 6,576 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. saygıdeğer ortaklar bence dikkat edin bence diyorum bu şirketle ilgilenenler hesabınışöyle yapmalı şirket biran önce brezilyadaki ana şirketten borcunu tahsil edip 2021 9 aylık 2021 12 aylık veee 2022 3 aylık 2022 6 aylık bilançolarıyla birlikte özkaynaklarını 700 mlyn üzerine atarsa ki bunun için brezilyadaki ana ortaktan alacağını mutlaka tahsil etmesi lazım farzedelimki alacağını tahsil etti yani aldı2022 6 aylıktada yine bana göre özkaynakları 750 mlyn oldu 750.000000/79200000=9,46 defter değeri olur işte o zaman hisse bölündüğü yere gider tabiki benim hesabıma göre2022 3 aylıkta bu dediğim özkaynağa ulaşırsa ballı kaymak olur yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece sesli düşündüm yanlız ben bir 8-10 ay daha buradayım...

2.  Alıntı Originally Posted by ayne Yazıyı Oku
    saygıdeğer ortaklar bence dikkat edin bence diyorum bu şirketle ilgilenenler hesabınışöyle yapmalı şirket biran önce brezilyadaki ana şirketten borcunu tahsil edip 2021 9 aylık 2021 12 aylık veee 2022 3 aylık 2022 6 aylık bilançolarıyla birlikte özkaynaklarını 700 mlyn üzerine atarsa ki bunun için brezilyadaki ana ortaktan alacağını mutlaka tahsil etmesi lazım farzedelimki alacağını tahsil etti yani aldı2022 6 aylıktada yine bana göre özkaynakları 750 mlyn oldu 750.000000/79200000=9,46 defter değeri olur işte o zaman hisse bölündüğü yere gider tabiki benim hesabıma göre2022 3 aylıkta bu dediğim özkaynağa ulaşırsa ballı kaymak olur yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir sadece sesli düşündüm yanlız ben bir 8-10 ay daha buradayım...
    Ana ortak ABD 9 milyon dolarla borcunu geri odemesin de .. hiç güvenmiyorum bu şirket patronlarına ve denetlemesi sıfır SPK ya...

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. brezilyalı şirket klımasanın tamamını almış halka açıklık hariç onunda ne kadarı brezilyalı şirketin elinde olduğunu bilmiyoruz
    ne alaka türk şirketi alacağını almakla bilançoya ne etkisi oluyor brezilyalı şirket ile aralarında alacağını bir takvime bağlamıştır o gün geldiğinde alır .
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

brezilyalı şirket klımasanın tamamını almış halka açıklık hariç onunda ne kadarı brezilyalı şirketin elinde olduğunu bilmiyoruz
    ne alaka türk şirketi alacağını almakla bilançoya ne etkisi oluyor brezilyalı şirket ile aralarında alacağını bir takvime bağlamıştır o gün geldiğinde alır .
    Genelde grup şirketlerinde kar eden şirketin karları iç edilir. Borsaya açık olandan kapalı olan tarafa transferler yapılıyor sonra kalem oyunlarıyla hissedar vatandaşlar armut topluyor. Eczacılar buna çok güzel örnektir.. eczaci holding, eczyt, ecilc .. holding dışarıda ne oluyor bitiyor bilinmiyor, ilaç halka açık ..
    Buradaki yapıya tam hakim değilim, umarım öyle olmaz ama alt grup karlı şirketinden borç almak saçmalıktır... Bize soran olmaz... İnşallah satarlar bu şirketi de hareket görürüz..
    Benimki tersten bakmaktır, niye buradasın dersen ucuz gördüm o kadar... Yukluyum de.. Umarım patron insaflidir diyeceğim de hiç insaflisina denk gelmedim.... ama tahtadaki hareketler hiç onu gostermiyor.. ABD yatırımı muamma.. kuru kuru aciklama..
    Geri ödeme takvimini bilmiyorum bilen var mı, yoksa ucu açık mi?

5.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

brezilyalı şirket klımasanın tamamını almış halka açıklık hariç onunda ne kadarı brezilyalı şirketin elinde olduğunu bilmiyoruz
    sayın kartopu sizi başka hisselerdeki yazılarınızdan tanıyorum ve zaman zaman fırsat buldukça yazılarınızı zevkle okuyorum ve finansal okur yazarlığınıza güveniyorum öğrenmek istediğimi satır aeasında yazmışsın zamanı gelince şirket alacağını alır demişsin fakat anlamadığım şirkete ne katkısı olacak diye bir tabir kullanmışsın iyi ya işte alacağını alırsa borcunu ödemede kullanır buda özkaynağının yükselmesine vesile olmazmı bukonuyu açıklarsan inan çok hora geçecek zira aynı konu başka şirketlerdede var açıklarsan önümüzü görmekte bilgilenmiş olacağım göstereceğin ilgi ve alakaya şimdiden teşekkür ederim..

6. şirket 2008 ve 2011 yıllarında tamamı brezilyalı şirkete satılmıştır şenocakların klımasan da hiç bir payı kalmamıştır y t d

7. Frio3 un grafiğine bakıyorum, ihlaslar gibi... 2018 den beri toparlayamamis.. 800 den 14 e inmiş şimdilerde 67 falan.. Kar falan hak getire... Klmsn olmasa batar herhalde. Ya da klmsn i aldi diye batıyor nasıl alabilmisse artık. Ben şahsen bu şirkete borç vermezdim. Vestel gibi senelerce millete yatırımı zehir edip, birden yüksek kar aciklamaya baslamaz ise grafigi hiç güzel durmuyor. Bizim şirketi türk sahiplerine geri satsalar daha hayırlı olur. Ne pesimist oldum bu ülkede anasını satayım.

küresel nüfus artışı, taze ürünler için artan tüketici talebi, güçlü bakkal e-ticaret satışları ve daha geniş bir yelpazede bozulabilir gıdaların soğuk depolama alanına olan ihtiyacı artırdığına” işaret ederek devam ediyor.*Tüketici Markaları Derneği tedarik zinciri ve lojistik başkan yardımcısı Tom Madrecki'ye göre, “soğuk zincir hizmetlerine talep o kadar yüksek ki, uygun maliyetli hizmetler bulmak zor.*“Daha uzmanlaşmış hizmetler için artan talep var” dedi....

Sektör nasıl görmek için paylaştım forbes haberi....
    ki daha otel restoran Cafe ler talebi normale dönmedi.. Onlar normalleşme ile hızlanır

Bir dost

Sayfa 822/863 İlkİlk ... 322722772812820821822823824832 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •