Sayfa 406/863 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,241 - 3,248 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Ne demiştik;
    UMUDUNU KAYBETME!

2. İş yatırım süpürdü 222 bın lot...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Alanlar.... Yarın kokusu çıkar hareketin...

Oldukça sertti....

Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

4.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Brezilyadaki merkezden isteyelim bari...Onlar daha kurumsal olabilir.
    Merkezi arayacağız deyince film koptu.Alo merkez...

5. İnşallah bir sebebi vardır. Ya bilanço guzeldir, ya başka bir şey ama birşey olsun asansör olmasın.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    aynı takt,k teknik olarak yapılması gerekeni yazmışssınız ki bende trade amacıyla aldıklarımı ermiştim çünkü şu an nu su ön planda ve ters flaması var bu ne demek 20,12 altına düşerse alttan almak çin bekle 21,20 geçerse al o zamanda direk dikecek teknik olarak hı yükselirse ne olur hiç birşey elimde ana lotlar duruyor ama teknik olarak ve stratejiniz yoksa yazılan herşey size kötü yazılmış gibi gelir herkese hayırlı kazançlar sasada şükür kazanıyoruz şu an
    şu a
    Bu kadar basit işte
    ytd deli saçmasıdır

7. Buda kapanış takası, işyatırım aldığı lot ve maliyetine dıkkat... Bu takas ben yarında bir yuzde on yaparım diyor bana...

8.  Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Neyse dostum güzel birşey söyleyim sana , zaten hep kötü konuşuncada Cahilcuhela kızıyi bana, 😂, şu an indikatörler dip noktalara geldi neredeyse macd de kritik yerde yarında biraz aşağı gelip 20 başları 19 sonlarını görebilir ama günü yeşil kapatacak bencede , belki cuma da süpriz yapabilir,
    Bu da benim söylediğim sürprizide yine cuma yaptı denilebilir 😀

Sayfa 406/863 İlkİlk ... 306356396404405406407408416456506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •