Sayfa 428/863 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon
Arama sonucu : 6901 madde; 3,417 - 3,424 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. 2018 de 717milyon olan toplam satışlar 2019 da 1047olmus .. artış%46...satışlar içindeki yurt dışı satışlar,(ihracat,) 290 milyon dan 575 milyona çıkmis.artis %98...daha ne olacak.İhracat döviz demek.tesvik demek.finansal güç demek.dusen faizler bilançosu sahada guzellestirir.finansman maliyetleri azalır.artan kapasite gelen yaz dönemi 1.ve 2.donem bilançolar ini dahada iyi yapar.Temettu falan da bonus olur✌️çok mu abarttım.benim temel analiz görüşlerim.siz bana bakmayın.rakamlarda hata varsa lütfen düzelttirin.kimseyi yanıltmak istemem.Ytd.Tum hisselerde bol şans.

Arif Bey,
    Ciro artıyor karlılık artmıyor?

3. Suni gider mi gösteriyorlar acaba serdar hocam. Yönetim gideri vs.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. 2019 daki yüksek finanman maliyetine rağmen bu kar kucumsenmemeli.ayrica artan müthiş yurt dışı satışlar ve finansman maliyetleri deki hızlı düşüş bu sene bilancoya oldukça olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum...Neticede 37/38sermayeye neredeyse 120milyon kâr..bu ekonomik kriz ortamını iyi yonetmisler bence.yaniliyor olabilirim.cevaben yazdım.herkes kendi hesabini yapsın.kismet ne işe o oluyor.,,,( 1 TL.lik Trabzon 6 TL.ye gidiyor..kim söylese gulerdik)

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    2019 daki yüksek finanman maliyetine rağmen bu kar kucumsenmemeli.ayrica artan müthiş yurt dışı satışlar ve finansman maliyetleri deki hızlı düşüş bu sene bilancoya oldukça olumlu yansıyacaktır diye düşünüyorum...Neticede 37/38sermayeye neredeyse 120milyon kâr..bu ekonomik kriz ortamını iyi yonetmisler bence.yaniliyor olabilirim.cevaben yazdım.herkes kendi hesabini yapsın.kismet ne işe o oluyor.,,,( 1 TL.lik Trabzon 6 TL.ye gidiyor..kim söylese gulerdik)
    Trabzon konusu aynen , istediğin kadar Kar et , finansalların harika olsun bütün yorumlar boş hocam , götürmeyince götürmüyorlar hisseyi ,yabancı desen alıyor satıyor yine bir hareket yok , hisse 5 fk da, %10 yapınca hemen düzeltmeye giriyor 😂 , bana göre hisse 10 fk yı hak ediyor sana göre 12 diğerine göre 15 , hisse değerini bulurmuş neye göre kime göre ? Birileri istemiyimce bu hisse gitmeyecek belli , biz bu gidişlede 30 u yılsonunda anca görürüz herhalde ,

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    Suni gider mi gösteriyorlar acaba serdar hocam. Yönetim gideri vs.

Büyümenin sancısı, yeni pazarlara girmek kolay değil. Reklamasyon, promosyon.vs. Bugünee bakmak yanıltır.

7. Yani gerçekten şu spor hisselerini anlamak mümkün değil. Parasızlıktan transfer bile yapamıyorlar. Biz bir sol bek bile alamadık.bir stoper almak için , başka bir stoper den maaşında indirim yapmasını rica ettik. Gel gör ki 120 milyon kar açıklayan klimasan bunlar kadar primlenmiyor.

Sn. Hectoral biz geçen yılki bilancoyu görünce 25-30 görürüz demiştik. Şirket pazaraliyon diyenler sattı gitti Buna da şükür! Grafiğe baksan 5 katlamiş!
    TS forma reklamı vermeli...

Sayfa 428/863 İlkİlk ... 328378418426427428429430438478528 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •