Sayfa 44/53 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon
Arama sonucu : 422 madde; 345 - 352 arası.

Konu: IZINV - Iz Yatirim Holding Anonim Şirketi

1. Bunun topiğini arıyorum bende, yeni gördüm. 4,50 den aldım bekliyorum az ama kötüde değil. dün sanki düzeltme de yaptı, bakalım nereye gidecek.

2.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Bunun topiğini arıyorum bende, yeni gördüm. 4,50 den aldım bekliyorum az ama kötüde değil. dün sanki düzeltme de yaptı, bakalım nereye gidecek.
    sn kızıldağ alım için seans da belli saatler ve alım emri çeşidi mi var..teşekkürler
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

3.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    sn kızıldağ alım için seans da belli saatler ve alım emri çeşidi mi var..teşekkürler
    sabah öğle akşam gibi değişik saatleri var. aynen. erken tavan oldu, istediğim kadar alamadım ama kısmet az olduğu için satmam 9 liraya kadar beklerim.

Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    9:55, 10:55 11:55 böyle gidiyor akşama kadar

5. iyi güzel de kaç liradan satacağız bunu. tavan yakalamak da bir dert.

6. halk cafe topiğinde 3 ay önce yazdım taze kuru 17 lira, bu senet 60 olabilir diye, yanlış yazmışım, senet %900 bedleli açıkladı ve an itibari ile 303 lira.

bu iztarım ile taze kurunun benzerliği var mı, valla bilmiyorum. bende bilerek almadım, tesadüf oldu. evet bugün tavan yarın taban olabilir ama bizi batırmaz, biraz bekleyelim.

7. ben biraz grafik baktım hoşuma gittiydi ama nasip...
    Tokezlemeyen halim olmaz, tecrübe edinmeyen hakim olmaz. Hadis-i Şerif.

8.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    ben biraz grafik baktım hoşuma gittiydi ama nasip...
    evet grafik 9 lirayı işaret ediyor ama işde bu taze kuru da öyle aman aman karlı büyük bir şirket değil, o yüzden nasrettin hoca miseli ya tutarsa diyorum ben artık nasip.

Sayfa 44/53 İlkİlk ... 344243444546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •