Sayfa 51/53 İlkİlk ... 414950515253 SonSon
Arama sonucu : 422 madde; 401 - 408 arası.

Konu: IZINV - Iz Yatirim Holding Anonim Şirketi

Şirketimiz Yönetim Kurulu, Başkan ın çağrısı üzerine Şirket merkezinde toplanarak, yapılan müzakere ve oylama sonucunda aşağıdaki kararları oy birliği ile almıştır:

1. Şirketimizin 100% iştirak edeceği, teknoloji ve girişim (start-up) alanlarında faaliyet gösterecek İZ GİRİŞİM VE TEKNOLOJİ YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİ adında bir iştirak kurulmasına, İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yi temsil etmek üzere Alperen Erkan ın atanmasına,

2. Şirketimizin 100% iştirak edeceği, sürdürülebilir ve yeşil enerji alanlarında faaliyet gösterecek İZ TEMİZ ENERJİ YATIRIMLARI ANONİM ŞİRKETİ adında bir şirket kurulmasına, İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yi temsil etmek üzere Umut Doruk Engin in atanmasına,

3. Şirketimizin 100% iştirak edeceği, kimya ve kimyevi teknolojiler alanlarında faaliyet gösterecek İZ KİMYASAL GİRİŞİMLERİ VE YATIRIMLARI SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adında bir şirket kurulmasına, İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yi temsil etmek üzere Umut Doruk Engin in atanmasına,

4. Şirketimizin 100% iştirak edeceği, otomotiv, e-mobilite ve otomotiv teknolojileri alanlarında faaliyet gösterecek İZ OTO GİRİŞİMLERİ YATIRIM VE SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adında bir şirket kurulmasına, İZ YATIRIM HOLDİNG A.Ş. yi temsil etmek üzere Mübin Karpuzcu nun atanmasına,

katılanların oy birliği ile karar verilmiştir.

2. Şirketi satın alan ve isminin değişmesini sağlayan Alpha ventures hakkında biraz araştırma yaptım ama ulasabildigim kaynaklarda 19 Kasım 2020 İngiltere kuruluşlu bir yatırım şirketi .Kuruluşunun henüz ilk haftalarında iztar'i gelip satın almışlar hmm ilginç geldi bana.
    Bu şirketi izleyen takip eden unvan değişikliği sürecine ve satın alma süreçlerine vakıf olanlar varsa dinlemek isterim sitelerine girdim ama çok amatörce geldi bana

CPH2219 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Iz yatırım holding'in 2022 yılı 9 aylık konsolide net zararı 3.363.958 tl (2021/9 aylık: -3.699.339 tl)

İZİNV

5. Bu korkunç felakette hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza yüce mevlamız gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun yaralı olan vatandaşlarımıza acil şifalar versin enkaz Altında sağ kalan vatandaşlarımıza bir an ulaşmağı sağ Salim kurtarılmayı yüce mevlamızdan duacıyız ALLAH Yar ve v yardımcımız olsun

İZİNV, yılbaşından itibaren takas, ilk 3 büyük ortak, yabancı ve TEB almış görünüyor, toplama işi tamamlandıysa, harekete geçme zamanı gelmiştir,

İz Yatırım Holding'in 2022 yılı 12 aylık konsolide net karı 12.836.124 TL (2021/12 aylık: -5.204.271 TL)

Zarardan kara geçmiş hala buralarda!

İZİNV bu yılbaşından itibaren takas, ilk 3 büyük ortak alıma devam ediyor,

Sayfa 51/53 İlkİlk ... 414950515253 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •