Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Matriks ıq

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    matriks ile robot falan yapılmaz.

robota bağladığınızda matriks aracıkurum komisyonu hariç + komisyon ekler.

programın sürekli donması zaten matriksi elemek için yeterli bir sebep.
    Donma yok...

2. Matriks IQ de formül yazabilen var mı acaba? Matriksteki donmalardan kurtulmak istiyorum. Hazır İş Yatırım da IQ ye geçti. Artık bu ızdıraptan (Izdırap derken donma, kasma dan bahsediyorum) kurtulma vakti.

3. Iq da yoktu ama hiç işlem yapmadım, matriks ise sürekli ama sürekli donuyordu. Ideal e geçtim kurtuldum iq göz ucuyla takip ediyorum iyi çalışırlarsa 6 ay 1 seneye güzel hale gelebilir tekrar değerlendirilir bence çok umut vadediyordu özellikle intellisense ile kod yazmak çok rahattı. Ha idealde de biraz uğraşınca yazılıyor ( user.dll ve lib.cs ) ama iq da doğal olarak gelen bir özellik.
     Alıntı Originally Posted by h4ck4n Yazıyı Oku
    Donma yok...

4.  Alıntı Originally Posted by ebay25 Yazıyı Oku
    Matriks IQ de formül yazabilen var mı acaba? Matriksteki donmalardan kurtulmak istiyorum. Hazır İş Yatırım da IQ ye geçti. Artık bu ızdıraptan (Izdırap derken donma, kasma dan bahsediyorum) kurtulma vakti.
    Bugün bir yazılımcı ile kurcaladık. Aldığım geri bildirimler müthiş. Onun tabiri ile bununla herşeyi yazabilirsin dedi. ilk öğrendiğim bilgi Stratejiler bölümünde örneğin ADX i tıkladığımızda herşey hazır geliyor. İdealdeki gibi önce var ile tanımlama yapmaya gerek kalmıyor. Kendisi bir üst class da var yerine otomatik tanımlamayı yapıyor. Örnek:

// indikator tanımları.
    MOV mov;
    MOV mov2;

ATR atr;
    HighestHigh hhv;
    HighestHigh hhv2;

public override void OnInit()
    {

Burada ADX i tıklıyorsunuz:
    // indikator tanımları.
    MOV mov;
    MOV mov2;

ATR atr;
    HighestHigh hhv;
    HighestHigh hhv2;

ADX adx;

public override void OnInit()
    {
    adx = ADXIndicator(Symbol, SymbolPeriod, OHLCType.Close, 14);

Tanımları kendi yapıyor.

Çalışmaya devam.

5. Matriks ıq satın alınıp kullanılabiliyormu. Bistte viopta emir gönderme , robot çalıştırma gibi aktif işlemler için kullanıma açıldımı acaba.

Eğer açılmadı ise niye böyle geç kalındı. Başlık açılalı 1 sene oldu hala gelişme aşamasında mı .

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Matriks ıq satın alınıp kullanılabiliyormu. Bistte viopta emir gönderme , robot çalıştırma gibi aktif işlemler için kullanıma açıldımı acaba.

Eğer açılmadı ise niye böyle geç kalındı. Başlık açılalı 1 sene oldu hala gelişme aşamasında mı .
    Artık satın alınıp kullanılabiliyor.

7. ideal çozuttu.Userdll modülünü 50 TL den 250 TL çıkaracaklarmış. Bende matrik geçmek için yeni ürünü incelemeye başladım. İlk izlenimlerim derya deniz.Kod yazma kısmı harika VS gibi çok iyi omuşt.DLL kütüphaneside cabası istediğin dll dışardan ekleyip stratejine ekleyebiliyorsun. İDEALDE anca zam yapsın!!!

8. Selamlar, Matriks IQ' da güncel işlem yapan var mı? Algo trade başlamak istiyorum. Bunun için Matriks IQ sanki daha çok kullanımı var gibi geldi. Kıvanç hocanın videolarıda çok iyi anlatımlı. Binance de eklenince kriptoda da işlem yapabiliyor. Güncel geri bildirim verebilecek var mı? Bu mu ,başka program mı? gibi gibi. Bir senedir güncelleme de gelmemiş konuya.

Sayfa 4/5 İlkİlk ... 2345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •