Sayfa 1/5 123 ... SonSon
Arama sonucu : 33 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Matriks ıq

Matriks ıq

Arkadaşlar mrb, yakın zaman sonra kullanıma açılacak c sharp dilinde çalışacak yeni platform için hazırlık mahiyetinde bir konu başlığıdır. Yazım dili ve çalışması bakımından kullandığımız matriks platformundan tamamen farklı ve alışılması zaman alacak yeni ancak son derece marifetli bir ortam. şimdiden hayırlı olsun....

Eski yazım dilinin yetersizliği gözönüne alınarak c sharp diline bir an önce adapte olmak şart. Eski dil hiçbir işe yaramayacak tabi bu yeni platformu kullnacaklar için...

Ben uzun yıllardır Matriks/Prime kullanan ancak sistemin yapısı gereği birçok fonksiyonu kullanamayan birisi olarak Matriks IQ yazılmaya başladıktan sonra sistemin performansı hakkında bilgi edindim ve bir süredir deneme versiyonunu bazı kullancılara açtıkları için inceleme fırsatı buldum. Şunu söyleyebilirim eski matriksle hiçbir alakası olmayan tabi yazılım ve formül vb. konularda son derece efektif bir sistem ancak şu anda deneme sürümü olduğu için buradan bazı şeyleri paylaşmak uygun olmaz diye düşünüyorum. Bu platform sadece matriks IQ için bir hazırlık platformu...

4. IQ nun kendine özel fonksiyon dili ingilizce olması iyi olmamış. Keşke bol bol türkçe fonksiyon kullanılsaydı.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

IQ sü kaç mış belli oldumu ?
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Arkadaşlar, MATRİKS IQ platformu uzun bir bekleyişin ardından genel deneme amacıyla kullanıma açıldı. Matriks şifrelerinizle kullanabilirsiniz. Göz atmanızda yarar var.

Formül penceresi ile formül ve analiz sayfaları oluşturma, alarm ve otomatik emir gönderimi
    • Anlık ve Tarihsel Veriler
    • İndikatörler
    • Fonksiyonlar
    • Formüle Alarm Bağlama
    • Otomatik Emir Gönderimi
    #MatriksIQ #FormulPenceresi

MatriksIQ'da yapay zeka destekli strateji çalıştırabilir, gelecek fiyat hareketlerini tahmin edip emir gönderebilirsiniz. Örnek olarak hazır stratejiler içindeki yapay zeka destekli stratejileri inceleyebilirsiniz.
    #MatriksIQ

Sayfa 1/5 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •