Sayfa 105/601 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 833 - 840 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. AKSA ÇUKUROVA DOĞAL GAZ DAĞITIM ANONİM ŞİRKETİ
    5.000.000₺

bizim şirket yok galiba içinde. Olsa idi KAP açıklaması gerekir miydi bilmiyorum? Şirkete bir mail atmak lazım.

Aksen 10 yıl önce gördüğü seviye 3.65 dolar.
    O zamandan beri bekleyenlerin zararı müthiş. Biz belki de çok şanslıyız. Şirket son yıllarda çok doğru yönetilmeye başladı. Borçluluğu azaltmaya ve karlılığa odaklandı.
    Aslında sorun Aksen e ait değil enerji sektöründeki tüm şirketlerin ortak sorunu idi. Yapılan yatırımlar yüksek borçlarla yapılmıştı ancak ürettikleri elektriğe karlı fiyat almaları mümkün olmuyordu. Bu sebeple yurt dışına açılmak kaçınılmaz olmuştu.

3. Komedi ya bu kağıt şirket çıkıyor tarihimizin en büyük karını ettik diye her yerde poz veriyor endeks artı 1.20 yapmış endeks üzeri getiri getirmesi gereken kağıt eksilerde geziyor. Zarar açıklayan şirket artı da sende zarar etsende çıksan keşke kar etmenin bize faydası yok.

4. Aynen çok şanslıyız halka arzda alan adam toplamda 20 bekleyecek biz 10 yıl bekleriz artık.

Endeks kadar çıkart bari ********..

6. oç'luğu nedir nasıl olunur, bu tahta bunun en güzel örneği.. ama bu kadar baskı da boşuna değil onu anlıyoruz, var bir kaşıntıları bakalım.. hayır olsun sonumuz..

7. Sabah borsanın düşeceğini düşünüyorlardı garanti üzerinden yüklü sattılar açılışta sonra endeks dönünce malı kaptırdıkları için çıkartmamak için debelendiler çıkartmamak için daha fazla lot sattılar şimdi onları geri almadan yol vermeyecekler benim gördüğüm bu tahtada. Yoksa kar eden bir şirket niye böyle bir günde 700 bin lot mal satarsinki

Sayfa 105/601 İlkİlk ... 55595103104105106107115155205 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •