Sayfa 108/601 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 857 - 864 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Olumlu habere bile tepki vermeyen bir hissede niye bekliyorsunuz arkadaşlar..?

2. Banker Maho, Bilo'yu her seferinde "Yaptım ama niye bir sor, niye yaptım?" diye nasıl kandırıyorsa ondan galiba.
    Varsa bir hisse öneriniz ben açığım.
     Alıntı Originally Posted by Keklik Yazıyı Oku
    Olumlu habere bile tepki vermeyen bir hissede niye bekliyorsunuz arkadaşlar..?
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Benim portföy bu,seçim senin..
    Attached Images Attached Images

4. Çeşitlendirmek ile iyi yapmışsın biz 2-3 hissede takılı kaldık, eyvallah.
    Benim portföy bu,seçim senin..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Seç, beğen al..Sepet yaptım kendime..

Olumlu habere bile tepki vermeyen bir hissede niye bekliyorsunuz arkadaşlar..?
    Küfür etmiyek hoşlarına gidiy..

7.  Alıntı Originally Posted by Keklik Yazıyı Oku
    Benim portföy bu,seçim senin..
    Hocam bu sepetlikten çıkmış, küfe olmuş Yanlış anlamayın; saygı duyarım her türlü stratejiye, bu sepetten ziyade "hangisi yerse" modu gibi duruyor. O da bir stratejidir sonuçta, hedefi vuranı satar diğerine kaydırırsın; özellikle diplerde yapıldığında daha iyi olur.. Endekste risk arttığı zamanlar bu kadar dağınık olmak negatif olabilir..
    Endeks 84 binken(19 Mart) borsaya giren bir arkadaşa benzer bir mantıkla ov portföy yapmıştım; kendi portföyümü aynı şekilde bozmadığıma çok pişmanım ) Gerçi 3-4 günde %10 kârı görünce dayanamayıp sattı, o da pişman ama ne fayda..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

8.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    Hocam bu sepetlikten çıkmış, küfe olmuş Yanlış anlamayın; saygı duyarım her türlü stratejiye, bu sepetten ziyade "hangisi yerse" modu gibi duruyor. O da bir stratejidir sonuçta, hedefi vuranı satar diğerine kaydırırsın; özellikle diplerde yapıldığında daha iyi olur.. Endekste risk arttığı zamanlar bu kadar dağınık olmak negatif olabilir..
    Endeks 84 binken(19 Mart) borsaya giren bir arkadaşa benzer bir mantıkla ov portföy yapmıştım; kendi portföyümü aynı şekilde bozmadığıma çok pişmanım ) Gerçi 3-4 günde %10 kârı görünce dayanamayıp sattı, o da pişman ama ne fayda..

Şimdi nasıl sövmeyeceğiz bu vatandaşlara (önce kendimize kızıyoruz tabi) ekgyo nun bile gerisinde kalmış:
    Alayını eşşekler gezdirsin.. Dinlendirip dinlendirip hoşuna gittikçe bir daha gezdirsin..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 108/601 İlkİlk ... 85898106107108109110118158208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •