Sayfa 118/601 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 937 - 944 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Eyvallah Hocam teşekkürler.
     Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Arkadaşlar dün de buraya yazdım rüşvet işinden birşey çıkacağını düşünmüyorum ama bekirsizlik yaratıp baskı kurabilir. Gana sözleşmesi 2023 kadar devam ediyor diye biliyorum.Bu yıl motorların gaza dönüşümü için ciddi miktarda yatırım yapacaklardı. Ve buna istinaden sözleşmenin yenilenmesi söz konusu olacaktı. Gana hükümeti bu rüşvet söylentilerini pazarlık malzemesi yapar mı? Eğer gaz yatırımının devam edip etmediğini öğrenebilirsek bize fikir verebilir.
    Afrikada olumsuz bir gelişme olmaz ise çok ciddi kar yazacaktır özellikle 2. Çeyrek. İkili anlaşma ile çok ciddi satış görünüyor ve bunu sağlamak için ptf fiyatı ile piyasadan çok ucuza alıyor. Arada ki marj direk kar oluyor.
    Yani söylemek istediğim şu kimse karamsarlığa kapılmasın şirket için olumsuz bir durum yok.10 gün önce ne ise şirket şu anda da aynı değişen bir şey yok
    Saygılar
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Şimdi sana da bir çift lafım olacak bu paylaşımı muhtemelen bana yaptın, forumun eskilerindensin ve taaa enisar burada yazarken bir hikaye anlatacağım demistim, bilmem hatırlar mısın, şirkete dair birçok temel bilgi verdim, yeri geldi olumsuzlukları yazdım, şimdi ne komplosindan bahsediyorsun, foruma girdiğin zaman aşağıya hic mi bakmazsın kaç kişi izliyor diye? Borsacı adam biraz zeki olacak, buradaki tüm küçük yatırımcı malını aynı saniye sarmaya kalksa kaç kademe düşer sanıyorsunuz? Insanlık ettim ama cidden pişman ettiniz...
    Siz de benim hakkımda istediğinizi düşünüp yazabilirsiniz ama yazılarınızda ve son dönemde oluşturduğunuz algıda bariz derecede tutarsızlık görüyorum. Açık konuşuyorum bu yüzden sizin iyi niyetli olmadığınızı düşünüyorum. Bariz yönlendirme içerikli yazılarınız var son dönemde.. Tabi ki sizin lafınıza veya yönlendirmenize bakıp al sat da yapacak değilim. İnsanlığı başkasına yapın, herkesin aklı fikri var satıp alma konusunda.. Size hayırlı işler.

3. Ayrıca şunu da ekleyim, şirket durup da bugün seans içerisinde veya seans kapanışında bir açıklama gönderirse bu operasyonun için de şirketin de parmağı olduğu benim için kesinleşecektir. İyi niyetli şirket dün akşam itibariyle KAP'a bir açıklama gönderirdi.

4.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Ayrıca şunu da ekleyim, şirket durup da bugün seans içerisinde veya seans kapanışında bir açıklama gönderirse bu operasyonun için de şirketin de parmağı olduğu benim için kesinleşecektir. İyi niyetli şirket dün akşam itibariyle KAP'a bir açıklama gönderirdi.
    Sabah yatrımcı ilişkilerinden özlem hanım ile konuştum. Kapa açıklama yapacakmısınız diye şirket ismi verilmemiş dedi ama bizi ima ediyor dedim. Bize ulaşan mahkeme teblikatı veya herhangi birşey yok. Konu bir şahıs ile alakalı dedi bu yüzden açıklama yapmaya gerek yok dedi

5.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Sabah yatrımcı ilişkilerinden özlem hanım ile konuştum. Kapa açıklama yapacakmısınız diye şirket ismi verilmemiş dedi ama bizi ima ediyor dedim. Bize ulaşan mahkeme teblikatı veya herhangi birşey yok. Konu bir şahıs ile alakalı dedi bu yüzden açıklama yapmaya gerek yok dedi
    hocam şirket ismi geçmediği için şirketin KAP'a açıklama yapma gerekliliğini ben de sorguluyorum.

Twitter'da bir arkadaş bu gazeteci arkadaşa şirketin adını söyle diye çok mantıklı bir şekilde üstüne gitti. Eleman cevap vermedi. Yani direk söz hakkı doğuracak şekilde bir türlü açıklamadı bu seviyeli gazeteci.

Direk şirket ismi geçmediğinden, bu gazeteci arkadaş hariç neredeyse hiç bir yerde bu haber olmadığından ve mahkeme tebligat gibi bir şey de olmadığından ben aslında düşününce şirket KAP açıklaması atmazsa çok da kötüye yormam.

KAP atsa güzel olurdu o konuda hemfikiriz ama atmasa da şirket kesin işin içinde diyemem. Özlem Hanım'ın açıklamalar bana mantıklı geldi.

6. Amma panik yaptınız beyler,sanki hisse yüzde elli değer kaybetmiş gibi,3.50 seviyesinden 3.31 seviyesinde şuan..Düşerse takviye yaparım. Olay bu kadar basit.

7.  Alıntı Originally Posted by Keklik Yazıyı Oku
    Amma panik yaptınız beyler,sanki hisse yüzde elli değer kaybetmiş gibi,3.50 seviyesinden 3.31 seviyesinde şuan..Düşerse takviye yaparım. Olay bu kadar basit.
    hocam borsa 90binken bu hisse 3,50 idi. Şu an durum ortada. Saolsun son 15 günde güzel biçti hayallerimizi

8. Düşüşte fazla düşmemişti şimdi dengeledi diğer kağıtlarla esitlendi.

Sayfa 118/601 İlkİlk ... 1868108116117118119120128168218 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •