Sayfa 121/601 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 961 - 968 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Ben satıyorum hemen sattım hatta. Ben bunların yanında belki sineğim ama... Deveden büyük Fil var, hepsinden büyük Allah var.
     Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Bunların elinde yaklaşık 10 milyon lot var kasımdaki çikista da hisseyi aynen böyle baskilarken citi aldı 10 milyon sonra hisse gitmeye başlamıştı gerçi takasta citi görünüyordu ama belki oda kendileriydi yani yabancı gelmeden bu tahtada işimiz zor gibi.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Bunların elinde yaklaşık 10 milyon lot var kasımdaki çikista da hisseyi aynen böyle baskilarken citi aldı 10 milyon sonra hisse gitmeye başlamıştı gerçi takasta citi görünüyordu ama belki oda kendileriydi yani yabancı gelmeden bu tahtada işimiz zor gibi.
    10 milyon lot bugünün hisse değeriyle 33 milyon TL yapar. Bu paranın da bir bekleme maliyeti var. Hiçbişey yapmadan bugün mevduat faizine koysa yılda en kötü %12 alır. Al sattan bu parayı kazanabiliyor mudur? Sanmıyorum 10 milyon lot dağıtıp alttan koyabileceklerini.. Zaten o denli yüklü alıcı bu tahtaya hayatta gelmez, çünkü öncesinde speğimiz gerekli dersi vermiştir.. O yüzden onlar bu maliyete katlanıyorsa, ben elimdeki lotla hayli hayli bu bekleme maliyetine katlanırım.. Dediğim gibi 3 kuruşa 5 köfte yok, ya beraber sürünürüz ya da aydınlığa beraber ulaşırız..

3. Kapanış güzel oldu..Hacimde güzel..Haftaya devamı gelebilir..

4.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Siz de benim hakkımda istediğinizi düşünüp yazabilirsiniz ama yazılarınızda ve son dönemde oluşturduğunuz algıda bariz derecede tutarsızlık görüyorum. Açık konuşuyorum bu yüzden sizin iyi niyetli olmadığınızı düşünüyorum. Bariz yönlendirme içerikli yazılarınız var son dönemde.. Tabi ki sizin lafınıza veya yönlendirmenize bakıp al sat da yapacak değilim. İnsanlığı başkasına yapın, herkesin aklı fikri var satıp alma konusunda.. Size hayırlı işler.
    Kotu niyetli tek bir mesajımı paylasir mısın lutfen

5. Yarın 3.50 atağı bekliyorum..y.t.d.

6.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Kotu niyetli tek bir mesajımı paylasir mısın lutfen
    Siz ki şu ana kadar her türlü olumsuzluğa karşı insanları satmamaya yönlendirirken son dönemki mesajlarınızda tam tersine mesajlar vererek sübniminal bir algı oluşturduğunuzu anlayabilecek kapasitedeyim. Bu konuda çok daha fazla tartışmak istemiyorum. Size daha önce de dediğim gibi hayırlı işler diliyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Siz ki şu ana kadar her türlü olumsuzluğa karşı insanları satmamaya yönlendirirken son dönemki mesajlarınızda tam tersine mesajlar vererek sübniminal bir algı oluşturduğunuzu anlayabilecek kapasitedeyim. Bu konuda çok daha fazla tartışmak istemiyorum. Size daha önce de dediğim gibi hayırlı işler diliyorum.
    Subliminal falan vermedim bu bir, sadece çıkan haberi paylaştım, bugüne kadar yaptığım şey budur. Ama kötü niyet senin içinde, allah yolunu açık etsin...

8. Çetenin virmanlı açığa satışını paylaştım twitterda. Hadi çete ceza almaktan korkmuyor da bu iş lisans iptaline kadar gidebilir be Strateji... Hee İPC ile yırtarım diyorsanız bile burası değneksiz köy değil onu anlayacaksınız. Strateji satışı tera ile kapatılmış bu iki kurum ve diğerleri hesap verecek.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 121/601 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •