Sayfa 122/601 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 969 - 976 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Çetenin virmanlı açığa satışını paylaştım twitterda. Hadi çete ceza almaktan korkmuyor da bu iş lisans iptaline kadar gidebilir be Strateji... Hee İPC ile yırtarım diyorsanız bile burası değneksiz köy değil onu anlayacaksınız. Strateji satışı tera ile kapatılmış bu iki kurum ve diğerleri hesap verecek.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    capital arkadaş çok haklı bir şekilde uğraşıyor da inşallah SPK'da karşılığını bulur bu uğraşı. Kısa vadeli borsa tecrübemde malesef bu namussuzlukları yapanların yanına kaldığını çok gördüm. İnşallah SPK şaşırtır bizi. Gerçi son dönem sağlam cezalar kestiler (gerçi cezalar mahkemeden dönüyormuş diyorlar) inşallah spk içindeki çapraz tipler ayıklanmıştır.

2. İnşallah Hocam, varsın buradan birşey çıkmasın ama ben uğraşacağım. Uzun vadede kimsenin yanına kalmıyor, kimse haşa Allah (c.c) dan büyük değil.
     Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    capital arkadaş çok haklı bir şekilde uğraşıyor da inşallah SPK'da karşılığını bulur bu uğraşı. Kısa vadeli borsa tecrübemde malesef bu namussuzlukları yapanların yanına kaldığını çok gördüm. İnşallah SPK şaşırtır bizi. Gerçi son dönem sağlam cezalar kestiler (gerçi cezalar mahkemeden dönüyormuş diyorlar) inşallah spk içindeki çapraz tipler ayıklanmıştır.
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ne olduğu belirsiz bir haber ile tüm malı dipten elimizden aldı .Ne şirketten ne de gazeteciden bir açıklama ne de spk dan bir açıklama... onca analiz onca araştırma yap toplamaya başla en az 1 yıl vadeli ... sonra o b....tan haber...hem de ençok favök üreten santrelle ilgili... nese zehir zıkkım olsun ..kimler göz yumuyorsa da yazıklar olsun...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Ne olduğu belirsiz bir haber ile tüm malı dipten elimizden aldı .Ne şirketten ne de gazeteciden bir açıklama ne de spk dan bir açıklama... onca analiz onca araştırma yap toplamaya başla en az 1 yıl vadeli ... sonra o b....tan haber...hem de ençok favök üreten santrelle ilgili... nese zehir zıkkım olsun ..kimler göz yumuyorsa da yazıklar olsun...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tahtaya santral haberini kullanarak basmadılar gana rüşvet soruşturması haberini kullandılar!

5. Manipulasyonun en büyüğünü kasım 2018 de yaptılar! Bir sonuç cıktı mi? Hayır...

6.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Ya adam günlukcu istemiyor hala anlamadınız mi? Yıllardır bir hissenin kahrını çekenlere ayıp olur diye... tekkeyi bekleyene çorbayı kendi elleriyle ıkram edecek
    Bakin ne yazmışım... burada altı pompaliyorsun diyenler iyi okusun... tekkeyi bekleyen çorbayı içer demişiz!!! Adam cıkmış negatif haber paylaştın diyor... borsayı bilmiyorsun bari bilene saygın olsun

7. Cemilbey öyle bir yazmışsınız ki sanki hisse 4 olmuş endeks olmuş 100 bin hisse 92 bindeki yerinde hala şuan hisse çok çıkmış gibi hissedebilirsiniz ama odas gibi zarar eden bir şirket bugün tavan yaptı geçen haftalarda diğer enerji şirketlerinden tavan yapanlar oldu beklemekle felan çorba içilmiyor çorba bozuldu beklemekten sizde iyi bilirsiniz 3 senedir buradasınız.

8.  Alıntı Originally Posted by Avukat2020 Yazıyı Oku
    Cemilbey öyle bir yazmışsınız ki sanki hisse 4 olmuş endeks olmuş 100 bin hisse 92 bindeki yerinde hala şuan hisse çok çıkmış gibi hissedebilirsiniz ama odas gibi zarar eden bir şirket bugün tavan yaptı geçen haftalarda diğer enerji şirketlerinden tavan yapanlar oldu beklemekle felan çorba içilmiyor çorba bozuldu beklemekten sizde iyi bilirsiniz 3 senedir buradasınız.
    Tam ben yazacaktım hocam, sanki 5 tavan çekmiş. Bunu yazdığında hisse zaten bu fiyatlardaydı. Basmak için mi kaldırdılar yine acaba diye kıllandım bir de şimdi
    Bir de yazmayayım diyorum ama 4 lerde sürekli yazarken, 2 süzülüşünde yoktunuz ortalıkta!

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

Sayfa 122/601 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •