Sayfa 125/601 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Oysa eğer yazık valla
     Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Panda Ayhan Aksa Enerji Gana'da rüşvet skandalına karıştı diye twitter'da haber paylaşmış. Muhtemelen tahta yapıcı o, tam bir süzmedir kendisi.. Zamanında çok batık şirketin tahtasını yönetiyordu, bazılarında alıp satmışlığım da vardır.. Bunca zamandır tahtanın neden süründürdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum. Panda Ayhan bize yar olmayan sana hiç yar olmaz aslanım, hadi bakalım alçaktan beraber sürünmeye devam..
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Panda Ayhan Aksa Enerji Gana'da rüşvet skandalına karıştı diye twitter'da haber paylaşmış. Muhtemelen tahta yapıcı o, tam bir süzmedir kendisi.. Zamanında çok batık şirketin tahtasını yönetiyordu, bazılarında alıp satmışlığım da vardır.. Bunca zamandır tahtanın neden süründürdüğünü şimdi daha iyi anlıyorum. Panda Ayhan bize yar olmayan sana hiç yar olmaz aslanım, hadi bakalım alçaktan beraber sürünmeye devam..
    İroni mi yaptın hocam, yoksa bence bizimki panda değil olsa olsa ayıdır ) Muhtemelen buradakiler onunla oyuncak niyetine oynarlar..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    İroni mi yaptın hocam, yoksa bence bizimki panda değil olsa olsa ayıdır ) Muhtemelen buradakiler onunla oyuncak niyetine oynarlar..
    İroni yapmadım hocam, Ayhan Öztürk paylaşmış haberi twitter'da. Siz de bakabilirsiniz. Durduk yere niye paylaşsın, anlam veremedim.. Kendisi camiada panda olarak bilinir

4.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    İroni yapmadım hocam, Ayhan Öztürk paylaşmış haberi twitter'da. Siz de bakabilirsiniz. Durduk yere niye paylaşsın, anlam veremedim.. Kendisi camiada panda olarak bilinir
    Biliyorum kendisini, paylaşmıştır da; ama sanmam o olsun..

5. 3 gün sonra konuyla ilgili KAP açıklaması gönderen şirket de bu oyunun parçasıdır. Açık ve net!!

6.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    3 gün sonra konuyla ilgili KAP açıklaması gönderen şirket de bu oyunun parçasıdır. Açık ve net!!
    Hatayı kimde aramanız gerektiğine yaklaşıyorsunuz geç de olsa bravo...

7.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    3 gün sonra konuyla ilgili KAP açıklaması gönderen şirket de bu oyunun parçasıdır. Açık ve net!!
    Uzun vade grafiği bunun gibi olan şirketlerde %90 patron parmağı vardır hocam, ancak asıl kafamı kurcalayan burada patronla iltisaklı mı yoksa patronla mücadele halinde mi olduğunu anlayamadığım bir grup var sanki. Normal şartlarda 2. si aptallık olur ama belli de olmaz..
    Bu arada haberin geliş şekli de vermek için kaldırmışlar gibi hissettirdi! İnşallah yanıltır..

8. Bir haber daha paylaşacaktım ama artık paylaşım yok geyik var haberleri artik kendiniz bulursunuz, herkesin interneti var nasıl olsa...

Sayfa 125/601 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •