Sayfa 129/601 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,025 - 1,032 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Gunluk pasta atacak arkadas varmi

2. Millet nereye kayboldu

3. Çok fazla konuşmaya gerek yok. Aşağıda görüldüğü üzere şahin kalkış formasyonu oluştu Teknik olumlu, temel zaten olumlu. Burdan alan adam bile 2-3 sene sonra çok ciddi karlar yazacaktır. Ben de artık 2 sene boyunca yazmamaya ve takip etmemeye karar verdim. 2 sene sonra görüşürüz arkadaşlar.. Tabi kalan olursa o zamana kadar

4.  Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Çok fazla konuşmaya gerek yok. Aşağıda görüldüğü üzere şahin kalkış formasyonu oluştu Teknik olumlu, temel zaten olumlu. Burdan alan adam bile 2-3 sene sonra çok ciddi karlar yazacaktır. Ben de artık 2 sene boyunca yazmamaya ve takip etmemeye karar verdim. 2 sene sonra görüşürüz arkadaşlar.. Tabi kalan olursa o zamana kadar

4 saatlikte net negatif uyumsuzluk oluşmuş şimdi sizin grafiğe bakınca.. İnşallah çalışmaz tabi..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5.  Alıntı Originally Posted by sonli Yazıyı Oku
    4 saatlikte net negatif uyumsuzluk oluşmuş şimdi sizin grafiğe bakınca.. İnşallah çalışmaz tabi..
    Tebrik ediyorum. Başka ne görüyorsunuz grafikte

6. Grafiği para çizer hele bir bilanco gelsin...

7.  Alıntı Originally Posted by zigana Yazıyı Oku
    Tebrik ediyorum. Başka ne görüyorsunuz grafikte
    Maalesef şu anki görüntü itibariyle Bearish Bat formasyonu oldu.. Adından anlaşılacağı üzere düşüş formasyonudur, devamı gelir gelmez yaşayıp göreceğiz; ama teknik olarak kritik yerde kapattığını söyleyebilirim sadece! Ben göre göre satmadım, bilanço beklentisi mevcut. Ancak tahtadakilerin ne yapacağı hiç belli değil! Grafiği elbet para çizer, ama bizim speklerde para yok herhalde; az kaldırıp para bitince veriyorlar ) Çalkalamaya doyamadılar tahtayı..
    Formasyon Tanımı

Aksen Grafiği

8. Teknik olarak; kısada oluşmuş düşüş formasyonuna karşılık olumlu bir şeyler görmek isterseniz;
    orta vadeli grafikte, ister fincan ister çanak diyebileceğiniz yapılar mevcut. Örnek olsun diye gösterdim; bunların teknik açıdan devreye girebilmeleri için oraya attığım 2 çizginin üzerinde kapanışlar başlaması lazım. Bir de hissenin geleceği hakkında fikir yürütmeye yardımcı olması açısından tüm tarihini koydum.. Geçmişi de "çukur" )
    Bu grafik haftalık, yani orta uzun vade düşünceye daha müsait.

Sayfa 129/601 İlkİlk ... 2979119127128129130131139179229 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •