Sayfa 13/601 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 97 - 104 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...10#post3831010

Foruma gelen can güzel bilançonun ayak sesleriymis çıkan çatlak seslerde bir taraflarını boşuna yırtmışlar...

Bunların gönderdiği bilançoya şüphe ile bakmak lazım.Biliyorsunuz gönderdikleri bilançodan sonra gecenin bir yarısı saat 2 suları pardon yanlışlık oldu demişlerdi.Yanlış hatırlamıyorsam bu durum 2 kez olmuştu.

3.  Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Bugün hiç yorum okumadım ama bilanço bence güzel. TR' de FAVÖK neden düşük bilemedim(yakıt almışlarsa iyi) ama maddi duran varlıklar dolardan dolayı biraz azalmiş normaldir. Nakit yaratma güzel. Kurdan dolayı ne kar ne zarar(daha önce demiştik) TR FAVÖK de 180-200 olsaydı şahsen benim beklentim dahilinde. Şimdi artık borçların her çeyrek 100-200 azaldığını görmek artik performansımızı arttırır insallah. Şahsen olumlu bilanço. YTD.

SM-A520F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    kapasite ödemesi belki bu çeyrek almamışlardır. 4. çeyreğe gelir belki. ilk iki çeyrek toplamda 59 mio tl kapasite ödemesi aldılar

4.  Alıntı Originally Posted by SELAM Yazıyı Oku
    Bunların gönderdiği bilançoya şüphe ile bakmak lazım.Biliyorsunuz gönderdikleri bilançodan sonra gecenin bir yarısı saat 2 suları pardon yanlışlık oldu demişlerdi.Yanlış hatırlamıyorsam bu durum 2 kez olmuştu.
    O iş artik olmaz kardesim zira adami şişlerler

5. AKENR durumu malum, ODAŞ biraz önce %100 üstü bedelli açıkladı. Biz iyiyiz de etrafımız kötü diye millet çekiniyor galiba hisseyi almaya yoksa bu bilançoya biraz yükselmiş girmemiz lazımdı.

6.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    AKENR durumu malum, ODAŞ biraz önce %100 üstü bedelli açıkladı. Biz iyiyiz de etrafımız kötü diye millet çekiniyor galiba hisseyi almaya yoksa bu bilançoya biraz yükselmiş girmemiz lazımdı.
    Emeklilik fonlarındaki malın devrini ancak yaptılar üstadım. Hatta yanlış hesaplamadıysam 1,5-2 milyon lot arası daha var, yarın ve Cuma onlar da temizlenirse yolu iyice açılır.

7. Bugün sakin olun mal almaya çalışırken birbirinizi ezmeyin herkese yetecek kadar mal var

8.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Bugün sakin olun mal almaya çalışırken birbirinizi ezmeyin herkese yetecek kadar mal var
    Valla sn Cemil ben bu iyi aile cocuklarına hiç güvenmiyom karı milyarlardada olsa aç gözlülük viçdansızlık hat Safa’da gecen sene yapılan fırıldak niyet işimiz zor inşallah herkez zararını cıkarırda ama bu adamlara güven olmaz ytd

Sayfa 13/601 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •