Sayfa 150/601 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,193 - 1,200 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bugün HSBC, dün ve ondan önceki gün MERİLL iyi alım yaptı. Bistte bu kadar yabancı satışına rağmen aksende yabancı alımı olması güzel gelişme. Tabi meril ve hsbc alımları yabancı alımıdır diye tahmin ediyorum. Takas paylaşan olursa daha mutlu oluruz.

2.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Nerede o bir cacık olmaz diyen vatandaş? Iyiki onun aklına uymamışsım...
    Dostum dünkü kapanış fiyatının üstünde bir seviyeden bir önceki gün ben çıktım hisseden ...Hisse 4.40 üstünde her türlü beklenir günlük grafiğe baktığımızda..Hissenin saatlik hareketleri beni rahatsız etti sadece..Hisse önceki gün 4.85 gördü ve 1-2 dakika da düşmeyen endekste 20 kademe geri geldi.Hoşlanmadım.Kendi öngörümdü, sizler umarım kazanırsınız..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by taitam Yazıyı Oku
    Dostum dünkü kapanış fiyatının üstünde bir seviyeden bir önceki gün ben çıktım hisseden ...Hisse 4.40 üstünde her türlü beklenir günlük grafiğe baktığımızda..Hissenin saatlik hareketleri beni rahatsız etti sadece..Hisse önceki gün 4.85 gördü ve 1-2 dakika da düşmeyen endekste 20 kademe geri geldi.Hoşlanmadım.Kendi öngörümdü, sizler umarım kazanırsınız..

Anlamakta zorluk cektigim sey şu tamam beğenmedin sattin diyelim neden foruma donup yazı yazarsın? Bunu senden öncekiler de yaptı, alıp sattıysan iş bitmiştir...

4.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Anlamakta zorluk cektigim sey şu tamam beğenmedin sattin diyelim neden foruma donup yazı yazarsın? Bunu senden öncekiler de yaptı, alıp sattıysan iş bitmiştir...
    O yazıyı yazdığımda satmamıştım henüz...Dikkat edersen gelecek zaman kipiyle yazdım.Hisseyi uzun vadeli bir yatırım olarak görenler zaten kimsenin yazdığını umursamaz, işine gücüne bakar. Ben yakın vade trade mantığıyla bi yorum yaptım. Bir kaç gün sonra döner tekrar alırım. Forumda ayrıca kadıya mülk değil ,dileyen düşüncesini özgürce paylaşır.Siz de ben de..

5. mantıken bankalar bir şirkete kredi verirken en degerli en kolay satılabilecek varlıklarına ipotek koyar.kazancı holding in kullandığı krediyede işbankası aksen üzerinden ipotek koymuş.

6.  Alıntı Originally Posted by ahmetrauf Yazıyı Oku
    mantıken bankalar bir şirkete kredi verirken en degerli en kolay satılabilecek varlıklarına ipotek koyar.kazancı holding in kullandığı krediyede işbankası aksen üzerinden ipotek koymuş.
    İpotek konulması şirketi etkilemez ,
    şirkete giren çıkan bişey yok
    sadece ortaklar burdaki hissesini teminat vermiş
    başka işlerinde kullanmış,
    yani ipotek verirken aslında aksendeki hisselerini satmış oluyor
    diğer ödemelerini yaparsa aksenine kavuşacak,yoksa satmış olacak.
    bu durumda işbankası ile ortak olarak devam ederiz
    vey işbankasının sattığı yeni alıcı ile devam ederiz.
    bu daha da iyi olabilir. ytd

7. Aksen için düşünce şu;
    aksen 2011 yılında arz fiyatlarında ,
    bu arada yatırımlar falan tamanlandı,
    ufak ufak karlar görünmeye başladı,
    borçlar azalmaya başladı,
    dolayısıyla da patlamak için enerji birikti,
    tl teknik olarak çanak falan tamam
    usd teknik olarak düşeni kırdı
    temel olarak da karlar görünmeye başladı
    bundan sonrası daha iyi olacak
    olaya günlük alım satım diye bakanlar
    için bişey demiyorum , onlar daha iyi bilir.
    bir sürü gösterge ile çalışıyorlar. YTD

8. Sayın longman bilgi için teşekkürler
    Sizce olması gerek rakam nedir

Sayfa 150/601 İlkİlk ... 50100140148149150151152160200250 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •