Sayfa 166/601 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,321 - 1,328 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Hahaha baktı endeks düşmüyor
    Eeeeh başlarım ben basıyorum dedi bastı
    Baş la bas
    Yarısını satmıştım alttan misliyle alacam biraz daha bas

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Şirketin en büyük varlığı olan Antalyadaki doğalgaz santrali Üretim tesisletini aşama aşama orta asya rusya gibi ülkelete kaydırmaları gelecek için iyi umut verir.

Afrika ülkeleri pek güven vermiyor, her an önemli sorunlar üretebilir. Şirket yönetimi �bu güne kadar afrikadaki ülkelerde kaç milyon dolarlık ne üretim yapmış, bu miktatın ne kadarı tahsil edilmiş ve kadarı alacaklı durumda� diye bir yatırımcı sunum yapmalı!
    Bu adamlar Afrika'da sıkıntı yaşasa
    Gidip yeni Afrika ülkelerinde iş yapmazlar
    Anlaşmaların teminatı da var

3. Şekerden işlem yapan basıyor
    Başka satan yok
    Bas la bas

4. Genel kurul tarihi ile ilgili kap düştü, Kar Payı Ödemesi kısmını en sona Evet yazıp subliminal yapmışlar, sürpriz yapıp verirmiş bir de ))))

Aksa Enerji Üretim A.Ş. 2019 Yılı Olağan Genel Kurulu Hk

Genel Kurul İşlemlerine İlişkin Bildirim - AKSA ENERJİ ÜRETİM A.Ş.

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? : Hayır
    Genel Kurul Tipi : Olağan Genel Kurul
    Hesap Dönemi Başlangıç Tarihi : 2019-01-01
    Hesap Dönemi Bitiş Tarihi : 2019-12-31
    Karar Tarihi : 2020-06-22
    Konunun Gündemde Yer Aldığı Genel Kurul Tarihi : 2020-07-16
    Ülke : Türkiye
    İlçe : BEYKOZ

Alınan Kararlar Arasında Şirket Merkezine İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? : Hayır
    Alınan Kararlar Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? : Hayır
    Alınan Kararlar Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı? : Hayır

Türkçe Gündem Maddeleri
    1 - Toplantının açılışı, Genel Kurul Başkanlık Divanı’nın seçimi
    2 - Genel Kurul Başkanlık Divanı'na toplantı tutanaklarının imzalanması hususunda yetki verilmesi
    3 - 1 Ocak 2019 – 31 Aralık 2019 hesap dönemine ait Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu ve Bağımsız Denetim Kuruluşu Raporunun özetinin okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması
    4 - 1 Ocak 2019 – 31 Aralık 2019 hesap dönemine ait konsolide finansal tabloların hesaplarının okunması, görüşülmesi ve karara bağlanması
    5 - Yönetim Kurulu üyelerinin 2019 yılı hesap dönemi faaliyet, işlem ve hesapları ile ilgili olmak üzere ayrı ayrı ibrasının görüşülmesi ve karara bağlanması
    6 - Türk Ticaret Kanunu ve sermaye piyasası mevzuatı çerçevesinde 2020 yılı hesap dönemi bağımsız denetimi için yönetim kurulu tarafından yapılan bağımsız denetim kuruluşunun seçimi teklifinin görüşülmesi ve karara bağlanması
    7 - 2019 yılı hesap dönemi karının kullanım şekli, dağıtım miktarı, şekli ve tarihi hakkındaki Yönetim Kurulu önerisinin görüşülmesi ve karara bağlanması
    8 - Yönetim Kurulu üyelerinin ücretleri ile huzur hakkı, ikramiye ve prim gibi haklarının belirlenmesi
    9 - Yönetim Kurulu üyelerine, Türk Ticaret Kanunu’nun 395. ve 396. maddelerinde yazılı muameleleri yapabilmeleri için izin verilmesi
    10 - 2019 yılı hesap döneminde Sermaye Piyasası Kurulu Kurumsal Yönetim İlkeleri’nin 1.3.6 numaralı maddesinde belirtilen işlemler hakkında genel kurula bilgi verilmesi
    11 - 2019 yılı hesap döneminde Şirket tarafından yapılan bağış ve yardımlar hakkında pay sahiplerinin bilgilendirilmesi ve 2020 yılı hesap döneminde Şirket tarafından yapılabilecek bağış ve yardımlar için üst limit belirlenmesi
    12 - Sermaye piyasası mevzuatı uyarınca 2019 yılı hesap döneminde üçüncü kişiler lehine verilmiş olan teminat, rehin, ipotekler ve elde edilmiş olan gelir veya menfaatler hakkında bilgi verilmesi
    13 - Görüşler ve kapanış

Gündem Maddesi - Kar Payı Ödemesi : Evet

-KAP-
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

5. Genel kurula katılayımda cemile sorayım, Şirket 10 yıldır halka arz fiyatının altında ve dolar bazlı paramız neden pul oldu diye sorayım..

6. Burası sabır yeri
    Son düzenleme : bigdata; 22-06-2020 saat: 18:33.

7. Maydanoz bugün sana ders olsun ....

8.  Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Bu daha alacağı malı almamış
    Bizi sinir bozucu günler bekliyor gibi
    Mal toplanmış tahta bu habere tavan olurdu.
    Dünkü hacimden anladım bir ha er olduğunu
    Hep böyle bunlar
    Geçen sene yatırımcı ilişkilerine Kamerun ve Kongo ile ilgili haberler var birşey varsa açıklayın yazdım
    Afrika basınında çıkmıştı
    Henüz bir gelişme yok yazdılar
    Ertesi gün bastılar sabahtan
    Bir hacim patlaması
    Akşama aldılar
    O gün 2.30 lardaydı işte
    Aynı dümeni dün de denediler

Tam beklediğim gibi

Sayfa 166/601 İlkİlk ... 66116156164165166167168176216266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •