Sayfa 167/601 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. https://www.hisse.net/topluluk/showt...38#post4536538

Bizim maydonozun gazi kaçmış, korkup altına yapmış mali satmış ulan hani usttaddin... hani bu piyasanın piriydin??? Meydanı boş bulunca yazmak kolay... neyse patatesler teker teker dökülsunler biz bize yeteriz

2.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...38#post4536538

Bizim maydonozun gazi kaçmış, korkup altına yapmış mali satmış ulan hani usttaddin... hani bu piyasanın piriydin??? Meydanı boş bulunca yazmak kolay... neyse patatesler teker teker dökülsunler biz bize yeteriz
    Sen de ondan aşağı değilsin; 3-5 kademe tahtayı aşağı basıp çay çorba parasını çıkarınca keyfin yerine gelmiş

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

3. Yaws arkadaş sapla samani ayırt edin artik!!

4.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Yaws arkadaş sapla samani ayırt edin artik!!
    Bırak bu ayakları sapmış samanmış, geçen ki sen aldın ben aldım muhabbetinden sonra ak ve merry den basanın sen olduğuna hiç şüphem yok.. Bir ihtimal değnekçileri de olabilirsin tabi..

Geldik, gidiyoruz..

5.  Alıntı Originally Posted by gazistan Yazıyı Oku
    Tam beklediğim gibi

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam bu fiyatlarda tutarsan hisseyi temelciler akar birde onlarla ugrasirsin. Silkelemeyle gitmezler ki onlar teknikciler gibi. kac yil daha surunucez boyle anlamadim.

Yatirim tavsiyesi degildir.

6. Onlarda biliyor tutamayacağını
    Ama vadesi kısa olan tez canlı olanların mallarını toplamaya çalışıyorlar
    Ben 2.30-4.00 hareketinde de beklemiştim yine beklerim.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 4 saatlik görüntü..
    Ancak teknik açıdan bunun meselesi 75 cent(5.15 civarı) ve altında çöp konumunda; hem 200 haftalık ortalama hem de yatay seviye.. Diğer taraftan mesele teknik olsaydı, gelen haberler oraları geçmek için yeterli sebeplerdi..
    Hissede haziran ayında yapılan işlemlerin ortalaması 4.87 ve kademeler 15m lot civarı artıda.
    Cuma günü 1.5m lot civarı 5.10 dan satılan mal yarın kimin takasından düşecek bakalım..
    Grafiğin altında da son 1 aylık takas değişimi var..

8.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...38#post4536538

Farkında bile değilsin, zavallılığını sergiliyorsun. HLGYO'da maliyetim 65 kuruş idi. Yazıyla "Altmışbeş" An itibariyle OZKGY'dayım. İyi izle, AKSEN ile kafa kafaya geldiğinde bu mesajı alıntılayacağım.

Lanlı felan da yazışma. Gazı kaçma, altına yapma vs... Şikayet de ettik ama silmemişler; demek ki bu türden sataşmalar hoşuna gidiyor yöneticilerin, reyting mevzusundan. Fırsat bu fırsat ara ara rahmetli olmuş cennet mekan büyüklerime de küfret için rahat edecekse. Mesela sık sık KOÇ felan de, hatta çok rahatlamak istiyorsan tam açık yaz. Harfleri uzata uzata...Tepe tepe kullan bu konjonktürü.

Sayfa 167/601 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •