Sayfa 169/601 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,345 - 1,352 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Haftalık grafiğe baktığında bariz negatif uyumsuzluk, ikili tepe var ve teknik olumsuz bence. Tekniğe baksaydık pembe çizgiler altında satmış olmamız gerekirdi.. Hisseyi tanımayan herhangi bir teknikçiye bu fotoyu göstersen benzer şeyler söyler. Alttaki de dolar bazlı haftalık, çizgileri hiç değiştirmeden mavi 200 haftalık ortalamayı ekledim..Orada da nu+ikili tepe..
    Borsada son 10 bin puanlık ralliyi phiç ettiği ve temel beklentilerle bu hissede bekliyorum şahsen; yoksa teknik açıdan 75 cent altında çöptür bu hisse..75 cent üzerinde kapanışlar başladığında ise orta-uzun vade yüksek teknik potansiyel ortaya çıkar ..

Hissede yatırımım mevcut olup, asla al sat tavsiyesi değildir..

Dolar bazlı

Alıntı Originally Posted by capoupascap Yazıyı Oku
    Hoyyy ortaklar nörüyonuz yaw Keyifler yerindedir umarım.. Daha önce 4'lerdeyken paylaştığımız şahin kalkış formasyonunun büyük abisini grafiğe işledi çok sevgili spek efendimiz.. Bakalım bu sefer yine hakkını verecek mi göreceğiz.. Çok yırtınıyor garibim kimse kazanmasın diye ama öyle 3 kuruşa 5 köfte yok çorbayı beraber içeceğiz Bol kazançlı günler..

Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

2. Aylık grafiğe baktığımızda da net pozitif uyumsuzluk var.
    Temmuz en geç ağustosta macd usd de sıfırı keser

Hangi vadenin dediği olacak acaba

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Aylıkta negatif bir görüntü olmasa da, 2018 tepesi sonrasında 2014 ve 2016 dipleri arasındaki gibi net bir pu yok bence. Bana göre pozitif olan nokta sizin de grafiğinizde gösterdiğiniz takoz. O takozun önündeki takoz da 75 cent..
    Günlük grafikte MACD, 0 üzerinde; ama orada da ikili tepe+nu mevcut. Son dönemde gelen haberler sonucu oluşan hızlı hareketler, bu negatif uyumsuzluğun ana sebebi aslında. O yüzden yatay seviye olan 75 cent in kırılımı bana daha önemli geliyor. Endeksin bu kadar pozitif olduğu bir dönemde, zaten müsait olan temel yapı ve gelen haberlerle burayı rahat geçmeliydi bence.. Ama frene basıp baskıya devam ediyorlar; yoksa niyetleri gerçekten hisse satmak olsa, TL grafikteki çanak tepesi ve dolar grafiğinde yatay açıdan önemli olan bu seviyeyi parçalar geçerlerdi. Tabi bilmediğimiz negatif bir durum olmadığını varsayıyorum. Sektör rasyoları:

Belkide günlük ve haftalıktaki görüntüyü kasıtlı bozdular; çünkü hisse toplamak için aşağı fazla saldıklarında oyuncular geliyor ve bunların kademecilikten 1 senede kazanamadığını 2-3 haftada tokatlayıp gidiyorlar Ben genel manada pozitif olmasam hisselerimi satar çıkardım zaten; çok daralınca azını satıp trade ederek kendi gazımı alıyorum.. Sabredip doğru bildiğimizi yapıyoruz; olumlu-olumsuz sonucuna da razı olacağız artık
    Dolar günlük:

Alıntı Originally Posted by THUNDERBOLT Yazıyı Oku
    Aylık grafiğe baktığımızda da net pozitif uyumsuzluk var.
    Temmuz en geç ağustosta macd usd de sıfırı keser

Hangi vadenin dediği olacak acaba

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

SM-A107F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

4. Kâmil nerdesin gelsene 1 şey denicem

5.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Kâmil nerdesin gelsene 1 şey denicem
    Dur şimdi oyalama beni. Paraları saymakla meşgulüm.

6. ZOREN ci bir çocuk vardı nerelere gitti, ceza mı aldı yoksa. Ara ara gelir milleti KOÇ'lar giderdi. 1.35 lerde burun kıvırdığı kağıt 1.88. Yüzdesini Cemil hesaplasın.

Hesapla ortağım, millet hesap görsün.

7. Cemil dümene geçip, gazı köklemiş..
     Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Ulennn cemil..

8. Yarın veya önümüzdeki hafta 0.75 cent dirençini kırabilir diye düşünüyorum hayırlısı !!!

Sayfa 169/601 İlkİlk ... 69119159167168169170171179219269 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •