Sayfa 17/601 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 129 - 136 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. şirket benden artı puan almaya devam ediyor. Hemen bilanço sonrası analist yatırımcı telekonferansı yavaş yavaş güveni yerine getirecek hareketler

2.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Çok sabirsizsiniz...
    Önemli olan açılış değil kapanistir..
    Kapanış kötü değil... Şimdi mnk endeks nereye gitti haberin var mi diyen denyolar olacaktır, takılmayin endekse falan, bu sirketin ortağı gibi davranmayı adet edindiginiz sürece keyif alacaksiniz her hareketten...

3.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    şirket benden artı puan almaya devam ediyor. Hemen bilanço sonrası analist yatırımcı telekonferansı yavaş yavaş güveni yerine getirecek hareketler
    Olacak olan şudur üstadım; tüm bilançolar tamamlandıktan sonra EMlere yatırım yapan fonların analistleri sonuçları karşılaştırarak yöneticilerine tavsiye içeren raporlar hazırlayacak, onlar da buna göre karar verecektir. Enerji şirketlerinin tamamının bilançosu açıklansın hele. Çamur (enerji sektörü) içerisindeki altını işte o zaman fark edecekler. Sizin de ifade ettiğiniz gibi bu biraz zaman alacaktır, o bakımdan güncel fiyatlamalara fazla takılmamak lazım, borsa geleceğin satın alındığı yerdir.

4. #aksen Düşüş sonrası Akşam üstü kap vermeleri çok olumlu. Demek ki şirket kağıdı yükseltmek istiyor. Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    kapasite ödemesi belki bu çeyrek almamışlardır. 4. çeyreğe gelir belki. ilk iki çeyrek toplamda 59 mio tl kapasite ödemesi aldılar
    20 mio TL ye yakın kapasite ödemesi almışlar benim bu teoride çöktü. Bu Türkiye FAVÖK'ünün düşüklük nedenini biraz daha araştıracağım.

6.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    20 mio TL ye yakın kapasite ödemesi almışlar benim bu teoride çöktü. Bu Türkiye FAVÖK'ünün düşüklük nedenini biraz daha araştıracağım.
    Naçizane, Limak-İçtaş Enerji'ye yapılan satışlardan başlayın araştırmaya. Konuya vakıf değilim, tamamen hissi..

7.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    Satışların maliyeti çok artmış, neva91 fuel oil almış olabilirler bu çeyrek demişti onla ilgili olabilir mi bilemiyorum.

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku
    Naçizane, Limak-İçtaş Enerji'ye yapılan satışlardan başlayın araştırmaya. Konuya vakıf değilim, tamamen hissi..
    Kardeşim gizem yaratarak popüler olmaya mi çalışıyorsun? Nuri tezel' de kibar holdingden geldi ne olacak şimdi üstüne komplo teorisi mi yazacağız? Sektörde çalışan bir adamın bir şirkette çalışan bir adamın yine aynı sektörde faaliyet gösteren bir şirkete geçmesinin altında ne aramamız gerekiyor?

Sayfa 17/601 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •