Sayfa 171/601 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Tahtada müthiş bir baskı var bu çok belli birşeylere gebe doğum sancısı var bakalım nereye partalayacak aşağıyamı yularıyamı? Hep beraber göreceğiz? 5 tele altı çok çok ucuz bedava tahta yapıcı şeker yatırımdan göstere göstere trade yapıyor çok ilginç adam güZel para kazandı yerseniz bence al ver gülüm

2. 5.20 üstünde deli gibi alıcı geleceğini bildiği için bu bölgede maksimum baskıyı uygulayıp bıktırmaya çalışıyor şerro. 5.20 bölgelerini de bence bir haber eşliğinde alıma fırsat vermeden tavanlarla delip geçecek.. Belki Gana haberi belki bilmediğimiz başka bir haber eşliğinde o bölge geçilecektir..

Tekrardan bir 4.70-4.50 seviyeleri önümüzdeki dönemde gelebilir gibi duruyor günlük MACD'e baktığımız zaman. Kendimce sıkıntı yok tam 3 sene oldu hissede beklediğim bir 3 sene daha beklemeyi göze aldım şahsen..2.10'ları görüp beklediysek bu bölgelerde beklemek çok daha rahat bence psikolojik olarak.. O çorbayı beraber içeceğiz tahtacı efendi 3 kuruşa 5 köfte yok

3. Olmasi gereken Fiat nedir? hepsi misli misli gitti

4. iyi günler arkadasiar bu aksa enerjinin benim deniz trader de hakla açıklık oranı yüzde 20 gözüküyor oysa para dergisinde takasta 319 milyon lot olduğu görülüyor buda yüzde 50 den fazla halka cıklık anlamına geliyor aydınlatırsanız sevinirim

5.  Alıntı Originally Posted by Ceko Yazıyı Oku
    iyi günler arkadasiar bu aksa enerjinin benim deniz trader de hakla açıklık oranı yüzde 20 gözüküyor oysa para dergisinde takasta 319 milyon lot olduğu görülüyor buda yüzde 50 den fazla halka cıklık anlamına geliyor aydınlatırsanız sevinirim
    Dolaşımda olmayıp bankada teminata verilmiş paylardan kaynaklanıyor aradaki fark..

Geldik, gidiyoruz..
    Biçare gönüller! Ne giden son gemidir bu!
    Hicranlı hayatın ne de son matemidir bu.

6.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    hocam bu kısmı tam anlayamadım. Yani Norveç varlık fonu soyle mi diyecek..."AKSEN sahipleri bize güzel geçirdi, o zaman yatırımlarımızı arttırmamız lazım"

Yabancı fonlar bu mantıkla çalışmıyor diye düşünüyorum ama kısmet.

Hakkımızda hayırlısı
    yorumsuzzz......….

7.  Alıntı Originally Posted by Capital1461 Yazıyı Oku
    Maliyet düşürsün adamlar tabi ama onun için adamların bir ışık görmesi gerek, blok mal satışı gibi, temettü gibi. Şirket global enerji devi olacağını iddia ediyor ama yatırımcısından bilgi saklıyor. Kongo haberini Kongo resmi gazetesinden bulup şirkete göndermeselerdi şirket onu da açıklamayacaktı. Sığındıkları temel argüman rekabet ama böyle olmaz şeffaf olan şirketler de rekabet ediyorlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ……………...devamı

8.  Alıntı Originally Posted by Ceko Yazıyı Oku
    yorumsuzzz......….
    hocam ne demek istediniz tam anlamadım?

Sayfa 171/601 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz