Sayfa 184/601 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 4801 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1. Bak bakalim aslan parçasi ne demişsin. Bakalim karlilik nanay mi sonraki dönemlerde
     Alıntı Originally Posted by Oğuz Çelikdemir Yazıyı Oku
    Düşüşün nedeni belli oldu! Karlılık bir sonraki dönemde de nanay gibi duruyor. Tat vermedi bu hisse bana.
    Redmi 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Pehhh, boynunu büktü buda. Bir ara 5.48' e 52.000 LOT alış girdiler, pat diye kayboldu, 11.000 LOT' a düştü rakam. Tahtadakilerde ümitlerini kestiler demekki. Böyle giderse bir müddet daha sürünecek demektir. Geçmiş olsun.
    Peki alıntı yapıyorsun diyelim, bunu neden alıntılamıyorsun? 5.74 iken yazmışız, boynunu büktü, gidişat kötü demek istemişiz. O günden beride paso düşüyor.

Kasaplar yine iş başında! Yine yabancı satışı. Dünkü satışların DEUTCHE BANK' a ait olduğunu tahmin etmiştim, öyle çıktı. Bugün kurum değiştirmişler, tam kestiremiyorum fakat CITYBANK' ta olay dahil olmuş olabilir.

4. Aslan ben senin o yazina yorum yapmisim. Bu yorumundan bana ne. Sen demişsin ki urfa santrali lisansini sirket iptal etmiş ve demekki karlilik falan yalan demişsin gelecek çeyreklerde. Neden şimdi kivirmalar falan yapiyorsun. Bakalim kar edecek mi etmeyecek mi? Surada 10 gun icinde bilanço gelecek zaten. Yoksa hisse duser de cikar da. Kimsenin hisse cikar duser yorumuna ben yorum yapmam zaten. Ama sallayana yapiyorum acikçası. Haa dersen ki "ben yabancinin TL bulamayip varliklarini satacagini biliyordum", bana da "vay be helal olsun" demek düşer. Yoksa boşa sıkmakla olmaz bu işler . YTD.
    Peki alıntı yapıyorsun diyelim, bunu neden alıntılamıyorsun? 5.74 iken yazmışız, boynunu büktü, gidişat kötü demek istemişiz. O günden beride paso düşüyor.
    "Adamın ahmağı malını gereksiz övermiş, daha ahmağı da başkasının malını yalan yere yerip kendi malını övermiş"

Alıntı Originally Posted by neva91 Yazıyı Oku
    Aslan ben senin o yazina yorum yapmisim. Bu yorumundan bana ne. Sen demişsin ki urfa santrali lisansini sirket iptal etmiş ve demekki karlilik falan yalan demişsin gelecek çeyreklerde. Neden şimdi kivirmalar falan yapiyorsun. Bakalim kar edecek mi etmeyecek mi? Surada 10 gun icinde bilanço gelecek zaten. Yoksa hisse duser de cikar da. Kimsenin hisse cikar duser yorumuna ben yorum yapmam zaten. Ama sallayana yapiyorum acikçası. Haa dersen ki "ben yabancinin TL bulamayip varliklarini satacagini biliyordum", bana da "vay be helal olsun" demek düşer. Yoksa boşa sıkmakla olmaz bu işler . YTD.

Kıvırmak
    Cevaben dedim ki "anlatta feyzlenelim". Sen ne dedin, araştır öğren. Sonrada kalkmış bilgi paylaşıyoruz burda, orda burda yazdıklarına bak. Yav bırak senin gibi 1000 tanesini gördüm ben bu forumda 1999 dan beri. Kime ne hikaye anlatıyorsun. Pazarlamacı zihniyetinden kurtulun, şap gibi sırıtıyorsunuz.

6. Benim gibi derken, ben kendi halinde yatirimciyim . Genel kuruldaki 4 yatirimcidan da biriydim . Neyse sirket zarar ederse derim ki "Maşallah, adam demekki boş değilmiş" gerisi fasa fiso. Yok tersi olursa da "işkembe genişmiş" derim. Ha benim demem zaten cok da tın yani . Ama belliki araştirma yönünüz zayifmiş. E araştirma yapmayi beceremeyen de ne bileyim .

Yok birader, piyasanın bilmediği bir bok biliyor bu yabancılar sanırım. HSBC sabah ortalarda yoktu, başladı 4.84 ten itibaren vermeye. Kafayı kaldıramıyor. Son 2 günde:

- DEUTCHE BANK 953.997
    - CITYBANK 244.505

lot mal sattılar.

8. Tayyar gidiyor olabilir diyecem i gitse yukari yapar bilal mi geliyor baş a

Sayfa 184/601 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •